Ubiquiti FC-SM-200, Fiber Cable,Single Mode,200' (60m)

FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např. pro galvanické oddělení vnitřního routeru/ switche a venkovní jednotko ... více
Objednací kód: 526071944
Kód výrobce: FC-SM-200
Výrobce: UBIQUITI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (3 ks)
Cena bez DPH: 2 090 Kč
Cena s DPH: 2 529 Kč
Porovnání Oblíbené

FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.
Kabel je vhodný např. pro galvanické oddělení vnitřního routeru/switche a venkovní jednotkou.

Technické parametry

  • Počet vláken: 6
  • Typ vlákna: Single Mode
  • Průměr jádra [µm]: 9/125
  • Optické konektory: LC-LC
  • Použití: Venkovní
  • Délka [m]: 60
  • Průměr kabelu [mm]: 5,8
  • Barva: Černá
-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Vícekonektorové kabely
Přesná délka (m) 60
Barva Černá
Konektory
LC (M) 6