Ubiquiti FC-SM-100, Fiber Cable,Single Mode,100' (30m)

Popis produktu; FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např. pro galvanické oddělení vnitřního routeru/ switche a ven ... více
Objednací kód: 526071943
Kód výrobce: FC-SM-100
Výrobce: UBIQUITI
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 1 399 Kč
Cena s DPH: 1 693 Kč
Porovnání Oblíbené

Popis produktu
FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným.
Kabel je vhodný např. pro galvanické oddělení vnitřního routeru/switche a venkovní jednotkou.

Technické parametry

Fyzické charakteristiky
Použití: Venkovní
Délka [m]: 30
Průměr kabelu [mm]: 5,8
Barva: Černá

Konektory a rozhraní
Optické konektory: LC-LC

Optika
Počet vláken: 6
Typ vlákna: Single Mode
Průměr jádra [µm]: 9/125

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Vícekonektorové kabely
Přesná délka (m) 30
Barva Černá
Konektory
LC (M) 6