UVC30 Room - (4K, 3x digital zoom, zorný ú.: 120°)

UVC30 Room je prémiová USB kamera určená pro malé zasedací místnosti. Díky ostrému obrazu, přesné reprodukci barev a vysoké obnovovací frekvenci kamera poskytuje reálné videokonference při vysokém rozlišení 4K UltraHD. Díky dostatečné šířce zorného úhlu perfektně vyhovuje malým zasedacím místnostem ... více
Objednací kód: 55459050
Kód výrobce: 10001205
Výrobce: WELL
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 5 179 Kč
Cena s DPH: 6 267 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

UVC30 Room je prémiová USB kamera určená pro malé zasedací místnosti. Díky ostrému obrazu, přesné reprodukci barev a vysoké obnovovací frekvenci kamera poskytuje reálné videokonference při vysokém rozlišení 4K UltraHD. Díky dostatečné šířce zorného úhlu perfektně vyhovuje malým zasedacím místnostem a zajistí, že při schůzce jsou viditelní všichni její účastníci. Díky rozpoznávání obličejů dovede kamera rozpoznat osoby v místnosti a udělat videokonferenci ještě reálnější.

Klíčové vlastnosti a benefity:

-Vynikající kvalita obrazu
UVC30 Room poskytuje prvotřídní kvalitu obrazu s přirozenou reprodukcí barev, ale také plynulé video s detaily. UVC30 Room podporuje vícero rozlišení, včetně 4K/30FPS, 1080P/60FPS, 720P/60FPS přizpůsobených pro různé displeje a aplikace.

-Funkce detekce obličeje a API pro analýzu dat
UVC30 Room disponuje funkcí detekce obličeje. Uživatelé díky tomu získají reálnější zážitek z jednání. Díky vyvinutému API je možné využít statistická data o lidech připojených do zasedací místnosti pro další analýzu.

-Ultra expanzivní zorné pole
Díky 120° zornému poli je každý, kdo sedí v místnosti viditelný bez nutnosti jakéhokoliv nastavení polohy. Perfektně se hodí pro malé zasedací místnosti.

-Snadnější a plynulejší ovládání PTZ
UVC30 Room je produkt certifikovaný společností Mirosoft & Zoom. Můžete dosáhnout snadnějšího a plynulejšího ovládání PTZ prostřednictvím Yealink RoomConnect a Zoom Rooms Camera Control. Kamera bude dokonale fungovat se všemi systémy Microsoft Teams Rooms a Zoom Rooms.

-Několik možností montáže
UVC30 Room je díky upravitelné montážní konzoli možné instalovat na horní část obzazovky, pod obrazovku nebo na zeď.

-|CZ|SK|EN
Snímač
Rozlišení videa 3840 x 2160
Max. snímková frekvence (fps) 30