UH38 Dual UC -BAT/ Stereo/ ANC/ USB/ Drát/ BT/ Bezdrát/ Černá

Yealink UH38 jsou prémiová stereo USB sluchátka s fenomenálním zvukem hovorů a hudby. Potlačení šumu pomocí dvou mikrofonů a technologie Acoustic Shield vám poskytují vynikající zážitek z hovoru. UH38 podporují duální připojení USB a Bluetooth, což vám umožňuje řídit dvě hovorová zařízení současně a ... více
Objednací kód: 55450762
Kód výrobce: UH38DualUCBAT
Výrobce: YEALINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 2 576 Kč
Cena s DPH: 3 117 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Yealink UH38 jsou prémiová stereo USB sluchátka s fenomenálním zvukem hovorů a hudby. Potlačení šumu pomocí dvou mikrofonů a technologie Acoustic Shield vám poskytují vynikající zážitek z hovoru. UH38 podporují duální připojení USB a Bluetooth, což vám umožňuje řídit dvě hovorová zařízení současně a zlepšit tak efektivitu zpracování hovorů. Díky prémiovým materiálům a robustnímu kovovému rámu je UH38 texturované a odolné. Díky měkkému a pokožce příjemnému hlavovému mostu a náušníkům je headset pohodlný po celý den. UH38 je náhlavní souprava, která vám poskytne to nejlepší soustředění a spolupráci, zvýší vaší produktivitu na novou úroveň, ať už jste v kanceláři nebo pracujete na dálku doma. Bezproblémově funguje s hlavními platformami a nativně se integruje s IP telefony Yealink.

UH38 podporuje dynamický EQ pro automatické přepínání režimu hovoru nebo režimu hudby. Můžete si vychutnat čistou a přirozenou kvalitu zvuku v režimu hovoru, prostorný a detailní zvuk v režimu hudby. Nový design náušníků a oválná paměťová pěna izolují okolní hluk, přinášejí vynikající pasivní redukci hluku a vytvářejí ten nejlepší zážitek z poslechu.
Duální mikrofony pro potlačení hluku a technologie Acoustic Shield mohou účinně odolat rušení okolního prostředí a výrazně snížit hluk na pozadí během hovoru. Pomáhá zlepšit srozumitelnost a kvalitu hovoru a přináší maximální zážitek z volání.

Podporovaný režim duálního připojení USB-A a Bluetooth, bezdrátový dosah Bluetooth může být až 10 m. Uživatelé mohou připojit a spravovat dva druhy hovorových zařízení současně a bezproblémově přepínat mezi PC a mobilním zařízením a zlepší efektivitu zpracování hovorů.
UH38 Dual je v režimu Bluetooth napájen vestavěnou dobíjecí baterií, která kombinuje spolehlivost kabelových náhlavních souprav a flexibilitu bezdrátových náhlavních souprav.
The 360° busylight se automaticky rozsvítí červeně, když telefonujete nebo jste na schůzce, aby se snížilo vnější rušení a zlepšila se efektivita práce.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelové označení UH38 Dual UC -BAT
Typ sluchátek Hlavový most
Mikrofon Ano
Možnost stojánku Ne
Barva Černá
Výkon
Prostorový zvuk (sluchátka) 2.0 (stereo)
Podpora AAC/AptX Ne
Noise canceling (okolní hluk) Ano
Konektivita
Typ drátového připojení USB
Drátová sluchátka Ano
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Bezdrátové sluchátka Ano
Ostatní
Certifikace MS Ne