Tripplite Optický patch kabel Duplex Singlemode 9/ 125 (LC/ LC), 1m

Duplex Singlemode 9/ 125 Fiber Patch Cable (LC/ LC), 1M (3 ft.) •Jednovidové propojovací kabely Premium PVC 9/ 125 mikronů, •Ztráta útlumu splňuje nebo překračuje nejnovější průmyslové normy, •Dvakrát větší propustnost než u multimodového kabelu, •Na tento produkt se vztahuje omezená doživotn, ... více
Objednací kód: 5429516097
Kód výrobce: N370-01M
Výrobce: EATON
Záruční lhůta: doživotní
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 670 Kč
Cena s DPH: 811 Kč
Porovnání Oblíbené

Duplex Singlemode 9/125 Fiber Patch Cable (LC/LC), 1M (3 ft.)

  • Jednovidové propojovací kabely Premium PVC 9/125 mikronů
  • Ztráta útlumu splňuje nebo překračuje nejnovější průmyslové normy
  • Dvakrát větší propustnost než u multimodového kabelu
  • Na tento produkt se vztahuje omezená doživotní záruka

Technologie: Singlemode OS2
Konektory: 2x LC DUPLEX (MALE)

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Kabely
Přesná délka (m) 1
Optický kabel SM/MM Single mode 9/125 OS2
Délka optického patch kabelu Délka 1 m
Barva Žlutá
Provedení simplex/duplex Duplex
Konektory
LC (M) 2