Tripplite Konvertor z optických vláken na Ethernet, 10/ 100/ 1000Mb/ s, LC Multimode, 850nm, max.550m

Gigabit Multimode Fiber to Ethernet Media Converter, 10/ 100/ 1000 LC, International Power Supply, 850 nm, 550M (1804.46 ft.) Rozšiřuje vaše 10/ 100/ 1000 Mb/ s gigabitové ethernetové připojení až na 550 m pomocí rychlého vícevidového optického kabelu LC. •Zásuvka RJ45 podporuje automatický MD, ... více
Objednací kód: 5429517201
Kód výrobce: N785-INT-LC-MM
Výrobce: EATON
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 7 834 Kč
Cena s DPH: 9 479 Kč
Porovnání Oblíbené

Gigabit Multimode Fiber to Ethernet Media Converter, 10/100/1000 LC, International Power Supply, 850 nm, 550M (1804.46 ft.)
Rozšiřuje vaše 10/100/1000 Mb/s gigabitové ethernetové připojení až na 550 m pomocí rychlého vícevidového optického kabelu LC.

  • Zásuvka RJ45 podporuje automatický MDI/MDI-X pro přemostění různých síťových zařízení.
  • Podporuje plný i poloduplexní provoz
  • LED diody indikují stav ethernetového a optického spojení na první pohled
  • Obsahuje zástrčkové adaptéry pro Severní Ameriku, Velkou Británii, Evropu a Austrálii
  • Provoz plug-and-play bez nutnosti použití softwaru nebo ovladačů
  • Dvouletá omezená záruka

Technologie: Cat5/5e; Cat6; Multimode
Porty:

  • 1x RJ45 (FEMALE)
  • 1x LC DUPLEX (FEMALE)
-|CZ|SK|EN