Thrustmaster TCA QUADRANT ADD-ON AIRBUS Edice

Thrustmaster je potěšen, že může nabídnout skutečně hodnotný doplněk k TCA Quadrant Airbus Edition (prodává se samostatně), který je také oficiálně licencovaný společností Airbus: TCA Quadrant Add-On Airbus Edition. Používání tohoto doplňku ve spojení s původním kvadrantem ovládání tahu motorů umož ... více
Objednací kód: 958TM51763
Kód výrobce: 2960853
Výrobce: THRUSTMASTER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 2 501 Kč
Cena s DPH: 3 026 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Thrustmaster je potěšen, že může nabídnout skutečně hodnotný doplněk k TCA Quadrant Airbus Edition (prodává se samostatně), který je také oficiálně licencovaný společností Airbus: TCA Quadrant Add-On Airbus Edition.
Používání tohoto doplňku ve spojení s původním kvadrantem ovládání tahu motorů umožňuje nejhlubší možný letecký zážitek – a to díky 15 legendárním funkcím ve světe komerčního letectví, které byly inspirovány Airbusem.
Hráči si také užijí plynulý chod os pro realistické pocity podobné těm, které zažívají piloti letadel všeobecného letectví.
Během vzletu, za letu a při přípravě na přistání můžete nastavit konfiguraci klapek a aerodynamických brzd pro optimální let.
Ovládejte svůj podvozek intuitivně a realisticky a používejte parkovací brzdu tak, abyste byli připraveni na jakoukoliv situaci.
TCA Quadrant Add-On Airbus Edition je vybaven slavným patentovaným systémem H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology) od Thrustmasteru, který poskytuje hráčům neuvěřitelně realistické pocity, které díky magnetickým senzorům umožňují až 16bitové rozlišení.
Tato technologie, založená na magnetických senzorech, neobsahuje žádné kontakty ani potenciometry a poskytuje výrobku neomezenou životnost.
Tento výrobek je kompatibilní s PC (Windows 10, 8).

 • Komplementární moduly pro Thrustmaster TCA Quadrant Airbus Edition (prodávají se samostatně), s 5 funkcemi (tlačítka a páky) inspirované Airbusem
 • Funkce řízení klapek a řízení aerodynamické brzdy pro lepší ovládání letu během leteckých sezení
 • Páka aerodynamické brzdy a páka vzletových klapek jsou vybavené realistickými zarážkami pro ovládání přiblížení a přistávacích sekvencí
 • Ikonické ovládací prvky Airbus včetně trimu, podvozku, automatické brzdy, trimu směrovky a parkovací brzdy pro naprosté pohroužení do hry
 • Moduly se 2 osami (s magnetickými senzory H.E.A.R.T) + 10 programovatelných tlačítek + 5 virtuálních tlačítek
 • Kompatibilní s pedály Thrustmaster T.Flight Rudder Pedals (TFRP) a pedálovou soupravou Thrustmaster Pendular Rudder (TPR) (prodávají se samostatně)
 • Během vzletu, letu a přistání máte úplnou kontrolu!
 • 10 protiskluzových nožiček pro lepší stabilitu na stole nebo stolku

PÁKA PŘISTÁVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Přistávací zařízení letadla je klasickým, legendárním a nepostradatelným nástrojem pro správnou kontrolu postupů po vzletu a stejně tak i při přistávání.
Toto intuitivní ovládání vám napomůže ušetřit drahocenný čas a umožní vám soustředit se na další úkoly, které musí být provedeny podle vašeho kontrolního seznamu.

FUNKCE PARKOVACÍ BRZDY
Parkovací brzdy se u komerčních letadel používají, pokud pozemní personál není schopen umístit klíny ke kolům.
Během bouře, nebo v případě, že pozemnímu personálu není povolen vstup na stojánku, vám parkovací brzda zabudovaná v TCA Quadrant Add-On Airbus Edition usnadní zastavení a parkovací manévry

AIRBUS TCA LETECKÝ EKOSYSTÉM
Ekosystém Airbus TCA (Thrustmaster Civil Aviation) nabízí mnoho volitelných doplňků, které napomohou vašemu hlubšímu ponoření se do her.
Pro dechberoucí letecké seance si prohlédněte TCA Sidestick Airbus Edition, TCA Quadrant Airbus Edition, TM Flying Clamp a slavný systém směrovky TFRP (všechny se prodávají samostatně).

KOMPATIBILNÍ SE SOFTWAREM T.A.R.G.E.T (V CENĚ)
T.A.R.G.E.T (Thrustmaster Advanced pRogramming Graphical EdiTor) je softwarový balíček, který vám umožní otestovat, nakonfigurovat a naprogramovat ovladače Thrustmaster.
T.A.R.G.E.T zahrnuje zabudované přednastavení dobře známých her (jak nových, tak i starších), pro všechna kompatibilní příslušenství Thrustmaster.
Přidejte, nebo si vytvořte nové předvolby — bez jakéhokoliv omezení!

KOMPATIBILITA

 • Kompatibilní s PC (Windows® 10, 8)
 • Kompatibilní s Thrustmaster T.Flight Rudder Pedals* (TFRP) a Thrustmaster Pendular Rudder* (TPR) (*Prodáváno samostatně)
 • Kompatibilní s Thrustmaster TM Flying Clamp*, nebo lze namontovat do kokpitu* (použitím otvorů pro M6 šrouby) (*Prodáváno samostatně)

Rozměry a hmotnost: 5 x23,5 x13 cm / 530 g
Rozměry a hmotnost balení: 16 x 31 x 23,5 cm / 1292 g

OBSAH BALENÍ

 • 2 moduly: klapky a aerodynamická brzda
 • 2 x kabely Thrustmaster SATA
 • 4 x propojovací konektory
 • Stručná příručka, uživatelský manuál s informacemi o záruce
-|CZ|SK|EN
Konektivita
Pro PC Ano
Model a provedení
Hmotnost [g] 530
Barva Černá-modrá