Thrustmaster Herní sluchátka T.Flig ht U. S. Air Force Edition

PC / Xbox1 / PS4 / Android / PS Vita / Nintendo 3DS™; Tato nová náhlavní sluchátková souprava je výsledkem dlouholetých zkušeností a byla navržena na počest pilotům Air Force. Logo oficiálně licencovaného výrobku zaručuje zákazníkům hodnoty U.S. Air Force. Skutečné 50 mm/ 2” analytické měniče ... více
Objednací kód: 958TM509
Kód výrobce: 4060104
Výrobce: THRUSTMASTER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

PC / Xbox1 / PS4 / Android / PS Vita / Nintendo 3DS™
Tato nová náhlavní sluchátková souprava je výsledkem dlouholetých zkušeností a byla navržena na počest pilotům Air Force.

Logo oficiálně licencovaného výrobku zaručuje zákazníkům hodnoty U.S. Air Force.

Skutečné 50 mm/2” analytické měniče poskytují křišťálově čistý zvuk bez jakéhokoliv přebuzení. Díky stabilní frekvenční křivce, optimalizované pro herní sezení s perfektní rovnováhou mezi basy, středními a vysokými tóny, poskytuje zvukovou zpětnou vazbu, přesně tak, jak zamýšleli vývojáři her. 116±3dBSPL výstup pro elitní korekci zkreslení (?1%) a přesnost. To nejlepší z našich odborných znalostí v oblasti zvuku přenáší herní výkon na vyšší úroveň. Ovladač hlasitosti na mušli sluchátek, umožňující hráči nastavení intenzity zvuku ve hře. Hlasitost mikrofonu a ovládání ztišení pro snadný přístup je na in-line ovladači.

Jednosměrný mikrofon, konstruován tak, aby snímal pouze váš hlas pro nejefektivnější komunikaci s vašimi spoluhráči. Odnímatelný a nastavitelný mikrofon, který lze přizpůsobit.

Poskytují výjimečné pohodlí, jsou inspirována opravdovými leteckými sluchátky: náušníky tlusté 25 mm z paměťové pěny s gelovou vrstvou pro maximální pohodlí během mnoha hodin hraní. Účinná pasivní izolace. Vyměnitelné podložky, které umožňují přizpůsobení. Kabel o délce 3 metry se přizpůsobí jakékoliv herní konfiguraci.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sluchátek Hlavový most
Účel Herní
Mikrofon Ano
Drátová sluchátka Ano
Barva Černá
Herní provedení Ano