TOPDON Nabíječka a tester baterie TB6000Pro

TOPDON TB6000Pro; Chytrá nabíječka a tester baterií 2v1!; Perfektní kombinace chytré automobilové nabíječky a profesionálního testeru baterií. S tímto zařízením získáváte výkonný, multifunkční nástroj, který šetří peníze, místo a ulehčí Vám s používáním několika nástrojů současn ... více
Objednací kód: 2291040176
Kód výrobce: TOPTB60PRO
Výrobce: VIKING
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 2 368 Kč
Cena s DPH: 2 865 Kč
Porovnání Oblíbené

TOPDON TB6000Pro

Chytrá nabíječka a tester baterií 2v1!

Perfektní kombinace chytré automobilové nabíječky a profesionálního testeru baterií.

S tímto zařízením získáváte výkonný, multifunkční nástroj, který šetří peníze, místo a ulehčí Vám s používáním několika nástrojů současně.
Chytré nabíjení s Pre- a Post- reportem o stavu baterie a stavu nabíjení.

TOPDON TB6000Pro nabízí jako první v oboru inteligentní režim nabíjení, který dokáže zobrazit zprávu před a po nabíjení, která ukazuje přesné srovnání dat.

V režimu inteligentního nabíjení provede TB6000Pro automaticky předběžnou detekci baterie, jakmile ji začnete nabíjet, a umožní vám znovu otestovat baterii pomocí funkce "View Report", která vygeneruje předběžnou a následnou zprávu.

Porovnáním údajů včetně CCA, vnitřního odporu, napětí a technického stavu zpráva jasně zobrazí, o kolik se baterie po nabití zlepšila.

Zprávy o testování můžete také uložit do svého telefonu a kdykoli si je prohlédnout.
Beginner a Expert mód

Inovativní microprocesorová technologie - Více kontroly. Vyšší efektivita. Více práce.

Beginner Mode (Režim pro začátečníky): Chytrá nabíječka TB6000Pro si klade za cíl zjednodušit proces nabíjení pro domácí kutily, zejména pro začátečníky, a to prostřednictvím režimu Beginner Mode ("režimu pro začátečníky").
Stačí vybrat vhodný režim odpovídající Vašemu složení baterie a kliknout na tlačítko 'Start Charging' a poté můžete nechat Vaši baterii automaticky nabíjet.

Expert Mode (Režim pro profesionály): Pro profesionální techniky podporuje TB6000Pro režim "Expert Mode", který umožňuje nastavit více hodnot v rámci 9stupňového nabíjení jako jsou proud, napětí, pulzní proud a doba trvání.

Zároveň také zobrazuje průběh nabíjení, napětí, proud, a to vše v reálném čase.

9stupňový inteligentní nabíjecí proces

Jste už unavení individuálním nastavováním nabíjení? Nechte TB6000Pro udělat práci za Vás. Patentované 9stupňové inteligentní nabíjení společnosti TOPDON poskytuje Vaší baterii optimalizovaný, udržovaný a integrovaný proces nabíjení.

9stupňové inteligentní nabíjení se skládá z těchto stupňů:

Diagnosis (diagnostika)
Desulphation (desulfatace)
Pre-Charge (přednabití)
Soft Start
Bulk Charge
Absorption (absorpce)
Analysis (analýza)
Recondition (rekondice)
Maintenance (údržba)
Napájejte Vaši baterii a prodlužte tak její životnost!

Díky pulzně-šířkové modulaci, která rozkládá sulfáty ve stárnoucí baterii, dokáže TB6000Pro účinně obnovit odpor baterie a prodloužit tak její životnost.
Předběžný a výsledný test baterie poté jasně ukáže, jak TB6000Pro a její nabíjecí režim zlepšuje odpor na baterii.

Spolehlivé nabíjecí řešení.

Společnost TOPDON disponuje rozsáhlou databází automobilových baterií, která slouží jako důležitý zdroj dat pro výzkumný a vývojářský tým, aby mohl následně zákazníkům nabídnout vhodné řešení nabíjení.
Pokud uživatelé souhlasí s nahráváním svých údajů o nabíjení do aplikace, může společnost TOPDON neustále optimalizovat algoritmus nabíjení a poskytovat efektivnější řešení na základě údajů z reálných zkušeností a dat.
Časované automatické nabíjení.

Nastavení doby nabíjení v aplikaci je stejně snadné jako nastavení budíku. TB6000Pro dokáže nabíjet a monitorovat baterii i během toho, co vy v klidu odpočíváte nebo spíte. Tato funkce časovaného nabíjení může baterii nabít i mimo špičku.

Jedna nabíječka pro všechno.

Kompatibilní se všemi typy 6V a 12V olovo-kyselinových baterií a 12V lithiových baterií (LiFePO4). Podporuje i více typů baterií: LI, zaplavené, gelové, MF, CAL, EFB, AGM.

TB6000Pro dokáže nabíjet Vaše baterie až v 6 nabíjecích režimech:

12V / 6A (NORM/LI/SUPPLY)
12V / 3A SMALL
12V / 1A REPAIR
6V / 3A NORM

Snadná kontrola dat kdykoli.

TB6000Pro obsahuje funkci přehledu dat, takže se uživatelé mohou znovu podívat na zprávy o nabíjení v průběhu 6 měsíců a na informace týkající se testů baterie.
Rozšířené možnosti testování baterií.

S modelem TB6000Pro zvládnete ještě více úkolů. Pomocí Kelvinovy testovací metody dokáže TB6000Pro přesně zjistit SOC, SOH atd. u různých typů baterií.
TB6000Pro podporuje podrobné testy nabíjení a 'cranking' testy pro 12V a 24V a poskytuje vynikající diagnostiku baterií prostřednictvím mobilní aplikace.
Bezpečné, vodě a prachu odolné!

TB6000Pro lze používat při vysokých teplotách a ve vlhkém prostředí. Je vodotěsný a odolný vůči nečistotám.
Ještě více ochrany!

Díky inteligentním bezpečnostním funkcím TB6000Pro jsou uživatelé chráněni proti přepólování, jiskření, zkratu, přehřátí a přepětí.

Technické speficikace
Vstupní napětí 100-240V
Výstupní proud 1-6A
Výstupní napětí 6-16V
Nabíjecí režimy 12V/6A (NORM/LI/SUPPLY), 12V/3A SMALL, 12V/1A REPAIR, 6V/3A NORM
Vhodné pro baterie s kapacitou 5-240Ah
Vhodné pro baterie typu LI, zaplavené, gelové, MF, CAL, EFB, AGM
Délka AC (přívodního) kabelu 2m
Délka DC kabelu (svorky) 1,8m
Nabíjecí metoda 9stupňový inteligentní nabíjecí proces
IP ochrana IP65
Další ochranné mechanismy Ochrana proti přepólování, jiskření, přebíjení, nadproudy, otevřenými obvody, zkraty a přehřátím

-|CZ|SK|EN