Streamovací mikrofon Genesis Radium 350D Dynamic, USB

KVALITA DOMÁCÍHO PODCASTU; GENESIS Radium 350D je první dynamický mikrofon z rodiny produktů Genesis. Je ideální pro uživatele, kterým záleží na velmi dobré kvalitě nahrávaného hlasu - ale nemají akusticky vhodnou místnost pro nahrávání. Zvuk přímo z profesionálních podcastů máte na dosah ruky - a ... více
Objednací kód: 231000003870
Kód výrobce: NGM-2168
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 1 385 Kč
Cena s DPH: 1 676 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

KVALITA DOMÁCÍHO PODCASTU

GENESIS Radium 350D je první dynamický mikrofon z rodiny produktů Genesis. Je ideální pro uživatele, kterým záleží na velmi dobré kvalitě nahrávaného hlasu - ale nemají akusticky vhodnou místnost pro nahrávání. Zvuk přímo z profesionálních podcastů máte na dosah ruky - a to ve své místnosti.

DOMÁCÍ STUDIO PŘÍMO Z KRABICE

Mikrofon GENESIS Radium 350D je připraven k provozu chvíli po vybalení z krabice. Stačí ho jen položit na stůl a poté připojit k počítači pomocí kabelu USB-C (s adaptérem USB-A). V případě potřeby můžete zvýšit výšku stativu pomocí přiloženého prodlužovacího kabelu. Nic vám také nebrání připojit stativ GENESIS Radium 350D k mikrofonnímu rameni pomocí standardního 5/8" závitu.

ZVUK V KVALITĚ PODCASTU

Pokud vytváříte obsah na internetu, například podcasty, videa nebo živé vysílání, musíte se zaměřit na kvalitu zvuku. GENESIS Radium 350D nabízí záznam zvuku ve 24bitovém rozlišení s maximální vzorkovací frekvencí 192 kHz a frekvenční odezvou 60 až 14 000 Hz. Zaručte svým posluchačům nejlepší možné vokály ve svých materiálech pomocí dynamického mikrofonu. Na rozdíl od kondenzátorových mikrofonů zajistí lepší oddělení vašeho hlasu od pozadí - nemusíte se tedy starat o ideální akustiku místnosti, kde nahráváte.

VESTAVĚNÝ POP-FILTR

Uvnitř kapsle s kovovým pletivem je mikrofon obalený pěnovým filtrem. Už se nemusíte bát výbušných hlasů, které by mohly zkazit nahrávku nebo přenos. Zapomeňte na obří pop-filtry zakrývající váš obličej a houbovité nevzhledné mikrofonní kapsle.

ZVUK - TICHO

Potenciometr umožní snadné a plynulé ovládání hlasitosti nahrávaného hlasu. Speciální LED dioda zase indikuje stav provozu. Když je zařízení v pohotovostním režimu, svítí dioda zeleně - a když kliknete na knoflík, aktivuje se červená dioda, která signalizuje, že je zařízení ztlumeno. To usnadní volnou komunikaci po telefonu i v rodinném kruhu - v případě potřeby během nahrávání nebo živého vysílání.

PROFESIONÁLNÍ VZHLED

Mikrofon GENESIS Radium 350D vděčí za svůj profesionální vzhled jednoduchému designu a matně černému provedení - jak stojanu, tak těla přístroje. To připomíná dražší a propracovanější mikrofony používané ve skutečných nahrávacích studiích. Toto zařízení navíc skvěle doplňuje ostatní příslušenství Genesis, jehož barevným motivem je gun metal - díky kovovému pletivu v tomto odstínu.

VLASTNOSTI:

- Dynamický mikrofon - dobré výsledky i v místnostech bez akustické úpravy.
- Stolní stojan - mikrofon můžete začít používat hned po vybalení z krabice.
- Knoflík pro ovládání zisku s integrovaným přepínačem ztlumení - mikrofon můžete nastavit podle svých představ.

SPECIFIKACE:

Typ mikrofonu: Dynamický
Vlastnosti mikrofonu: Kardioidní
Typ: PC
Komunikace: Kabelová
Platforma:
Mac
PC
Stojan: Ano
Ztlumení mikrofonu: Ano
Směr: Jednosměrný
Citlivost mikrofonu: -48 dB
Frekvenční odezva mikrofonu: 16 - 14 000 Hz
Maximální vzorkovací frekvence: 192 kHz/24 bitů
Nastavitelný úhel sklonu: Ano
Uchycení mikrofonu: Stativový závit 5/8"
Funkce:
Nastavení zesílení mikrofonu
Ztlumení mikrofonu
Podsvícení: Ne
Barva: Černá
Délka kabelu: 250 cm
Konektory:
USB 2.0 typ A
USB 3.0 Type-C
Verze USB: 2.0
Materiál: Kov
Délka: 85 mm
Šířka: 85 mm
Výška: 200 mm
Hmotnost: 639 g
Dodávané příslušenství:
Kabel USB
Stojan na mikrofon

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelové označení Genesis Radium 350D
Hmotnost [g] 639
Mikrofon Ano
Konektivita
Délka kabelu (m) 2,5