Samsung S Pen pro Samsung Galaxy Tab S9/ S9+/ S9 Ultra Beige

Buďte naplno kreativní se stylusem Samsung S Pen a tabletem z řady Tab S9. Vytvářejte kresby, zapisujte své myšlenky nebo objevujte možnosti funkce Air Command. Moderní stylus S Pen prošel vylepšeními a přináší vám ještě preciznější tahy a vyšší citlivost, což oceníte především při kreslení detai ... více
Objednací kód: 95SGO402
Kód výrobce: EJ-PX710BUEGEU
Výrobce: SAMSUNG
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (3 ks)
Cena bez DPH: 1 322 Kč
Cena s DPH: 1 600 Kč
Porovnání Oblíbené

Buďte naplno kreativní se stylusem Samsung S Pen a tabletem z řady Tab S9. Vytvářejte kresby, zapisujte své myšlenky nebo objevujte možnosti funkce Air Command.

Moderní stylus S Pen prošel vylepšeními a přináší vám ještě preciznější tahy a vyšší citlivost, což oceníte především při kreslení detailů nebo psaní poznámek v praktické aplikaci Samsung Notes. Přenosné pero je skvělým doplňkem vašeho tabletu Galaxy Tab S9, které budete mít vždy po ruce a připravené zaznamenat všechny vaše skvělé nápady.

Nezaskočí vás ani deštivý den. S Pen můžete šikovně zacvaknout do magnetického držáku na vašem tabletu, kde se bude nabíjet a čekat na další použití. Stylus je rovněž chráněný standardem IP68, což mu propůjčuje odolnost vůči vlhkosti, takže zůstane vždy bezpečně uložený, bez toho, abyste se museli obávat o jeho případnou ztrátu.

Staňte se dirigentem své práce s perem S Pen a funkcí Air Command, která vám pomocí jednoduchých gest umožňuje ovládat jednotlivé procesy na vašem tabletu – ať už půjde o pracovní prezentaci nebo přehrávání videa – vše máte doslova ve svých rukou.

-|CZ|SK|EN