Samsung Hybridní řemínek z eko kůže (velikost M/ L) Black

Samsung Hybridní řemínek z eko kůže (velikost M/ L); Pásek Hybrid Eco-Leather Band v sobě spojuje to nejlepší – na povrchu se pyšní Eco-kůží a na vnitřní straně disponuje odolným materiálem fluoroelastomer, který účinně odvádí pot. Perfektně se tak hodí do světa elegance a vytříbeného des ... více
Objednací kód: 95SGP8863
Kód výrobce: ET-SHR96LBEGEU
Výrobce: SAMSUNG
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 239 Kč
Cena s DPH: 1 499 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Samsung Hybridní řemínek z eko kůže (velikost M/L)

Pásek Hybrid Eco-Leather Band v sobě spojuje to nejlepší – na povrchu se pyšní Eco-kůží a na vnitřní straně disponuje odolným materiálem fluoroelastomer, který účinně odvádí pot. Perfektně se tak hodí do světa elegance a vytříbeného designu i na intenzivní trénink.

Díky jeho šetrnému, avšak pevnému úchytu na zápěstí vám mohou hodinky Galaxy Watch6 poskytnout data o vašich aktivitách s nejvyšší možnou přesností. Řemínek Hybrid Eco-Leather Band je navíc velmi pohodlný a vhodný na každodenní nošení.

Ať už se chystáte do posilovny nebo vás čeká odpočinkový den, můžete si vybrat ze široké nabídky odstínů a sladit barvu pásku s vaším outfitem – nebo naopak zvolit kontrastní barvu, díky které vaše nové hodinky Galaxy Watch5 efektně vyniknou.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Typ řemínku Elegantní
Barva řemínku Černá
Materiál řemínku Eko kůže
Vyměnitelný náramek Ano