Reproduktory 2.0 24W GENESIS HELIUM 300BT ARGB, Bluetooth 5.0

Kvalitní reproduktory jsou absolutní nutností pro každého hráče. Helium 300 BT byly navrženy pro hráče, kteří upřednostňují bezchybný zvuk plný hloubky umožňující se ponořit plně do virtuálního světa. Reproduktory Helium 300 BT jsou navrženy v moderním matném karbonovém designu, což v kombinaci s úč ... více
Objednací kód: 231000003701
Kód výrobce: NCS-1716
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 1 406 Kč
Cena s DPH: 1 701 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Kvalitní reproduktory jsou absolutní nutností pro každého hráče. Helium 300 BT byly navrženy pro hráče, kteří upřednostňují bezchybný zvuk plný hloubky umožňující se ponořit plně do virtuálního světa. Reproduktory Helium 300 BT jsou navrženy v moderním matném karbonovém designu, což v kombinaci s účinným ARGB podsvícením dodá vaší herní stanici jedinečný charakter a během hry vyvolá další emoce.

ARGB PODSVÍCENÍ

Helium 300 BT jsou první reproduktory na trhu, které vám umožní ovládat podsvícení pomocí základní desky vašeho PC, díky čemuž je můžete synchronizovat se zbytkem počítače. Vytvořte jedinečnou atmosféru a užijte si fenomenální světelné efekty s reproduktory, jejichž schopnost vás jistě překvapí. Pokud je nepoužíváte, režim ECO je přepne do pohotovostního režimu. Podsvícení je kompatibilní s Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion a AuraSync. Volba libovolné barvy je také možná, pokud reproduktory nejsou připojeny k základní desce.

BASS REFLEX

Systém Bass Reflex je typ pouzdra reproduktoru s vestavěným průduchem, který poskytuje extrémně silné a dokonale reprodukované basy. Objevte nejvyšší standard kvality s Helium 300 BT a užijte si novou dimenzi zvuku.

OVLÁDÁNÍ HLASITOSTI A HLOUBEK

Převezměte kontrolu nad zvukem a upravte jej podle svých preferencí! Pokročilý boční panel umožňuje nastavit hlasitost a hloubky, takže můžete kdykoli snadno upravit jejich nastavení. Nedělejte kompromisy a vyberte si zvuk, který splní vaše očekávání!

BLUETOOTH 5.0

Připojení pomocí Bluetooth zaručuje všestrannost. Díky tomu můžete reproduktory bez problémů používat, i když je váš počítač vypnutý. Spárujte Helium 300 BT s telefonem, tabletem nebo jiným zařízením a užijte si skvělý zvuk bez ohledu na to, jaké zařízení používáte.

ORIGINÁLNÍ DESIGN

Elegantní černý design činí reproduktory extrémně univerzálními a úspěšně doplní jakýkoli herní stojan. Matný karbonový povrch v kombinaci s fenomenálním podsvícením je poutavý a umožňuje vám vyhrát stylově.

VLASTNOSTI:

- Podsvícení ARGB (kompatibilní s Polychrome RGB, Mystic Light Sync, RGB Fusion a AuraSync)
- Ovládání hlasitosti a basů
- Karbonový matný povrch
- Bass Reflex
- Režim Bluetooth

SPECIFIKACE:

RMS výkon: 24 W (2x 12 W)
Frekvenční odezva: 100 Hz - 20 kHz
Komunikace: Kabelová/ Bluetooth
Konektory: RCA, minijack 3,5 mm Audio USB, 3kolíkové 5V (ARGB)
Rozměry: 200 x 85 x 105 mm
Délka kabelů:
Mezi reproduktory: 135 cm
Signální: 110 cm
Napájecí: 135 cm

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Model GENESIS HELIUM 300BT ARGB
Výkon
Prostorový zvuk (repro) 2.0 (stereo)
Celkový výkon [W] 24
Konektivita
Bezdrátové repro Ano
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Typ drátového připojení 1x Jack 3,5mm