Razer Seiren V3 Chroma - Black

ROZSVÍTÍTE SVŮJ HLAS; Buďte vidět a slyšet na nové úrovni s Razer Seiren V3 Chroma – profesionálním USB mikrofonem s přizpůsobením RGB osvětlení, které převyšuje všechny ostatní. Díky osvětlení reaktivnímu pro streamování a multifunkčnímu senzoru ztlumení klepnutím získáte kontrolu, čistotu a ... více
Objednací kód: 922042056
Kód výrobce: RZ19-05060100-R3M1
Výrobce: RAZER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 3 334 Kč
Cena s DPH: 4 034 Kč
Porovnání Oblíbené

ROZSVÍTÍTE SVŮJ HLAS
Buďte vidět a slyšet na nové úrovni s Razer Seiren V3 Chroma – profesionálním USB mikrofonem s přizpůsobením RGB osvětlení, které převyšuje všechny ostatní. Díky osvětlení reaktivnímu pro streamování a multifunkčnímu senzoru ztlumení klepnutím získáte kontrolu, čistotu a šmrnc, které potřebujete pro hraní her, streamování a chatování.

Multifunkční snímač ztlumení klepnutím
Jednoduše klepněte na horní část mikrofonu, abyste předešli poruchám zvuku během hraní, chatování nebo streamování. Mapujte jeho dvojité a trojité poklepání pro nastavení osvětlení a přepnutí digitálního omezovače mikrofonu.

Supercardioid Condenser Mic
Znějte co nejlépe díky působivé citlivosti mikrofonu, která dokáže zachytit více detailů ve vašem hlase, podpořená přesnějším vzorem snímání, který potlačuje hluk v místnosti, jako je psaní nebo kliknutí myší.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

FREKVENCE: 96kHz
BITOVÁ RYCHLOST: 24bit
FREKVENČNÍ ODEZVA: 20Hz - 20 kHz
VYŽADOVANÉ NAPÁJENÍ: 5V/500mA
CITLIVOST: -34 dB (1 V / Pa při 1 kHz)
MAX SPL: 110 dB
POMĚR SIGNÁLU A HLUKU: 96dB
TYP PŘIPOJENÍ: Kabel USB typu A až C

-|CZ|SK|EN