Razer BlackWidow X Tournament Ed.Chroma -US Layout

mechanická klávesnice; BlackWidow X TE Chroma je klávesnice vytvořená speciálně pro esporty. Díky precizní kvalitě spínačů Razer ™ Mechanical Switches a designu bez numerické klávesnice zabalené v kompaktním uspořádání – jen ji popodněte a jděte, kdykoli Vás zanese další zápas. Navrženy speciál ... více
Objednací kód: 92203066
Kód výrobce: RZ03-01770100-R3M1
Výrobce: RAZER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: Není
Porovnání Oblíbené

mechanická klávesnice

BlackWidow X TE Chroma je klávesnice vytvořená speciálně pro esporty. Díky precizní kvalitě spínačů Razer ™ Mechanical Switches a designu bez numerické klávesnice zabalené v kompaktním uspořádání – jen ji popodněte a jděte, kdykoli Vás zanese další zápas.

Navrženy speciálně pro hraní her, Razer Mechanical Switches se aktivují v optimální vzdálenosti, což Vám dává rychlost a odezvu, jako nikdy předtím. Mechanické spínače Razer stanovily nový standard pro všechny mechanické herní klávesnice od jejich uvedení.

Razer BlackWidow X turnajová edice Chroma naplňuje všechny klíčové potřeby v elegantní, kompaktní podobě, vhodné pro Vaše hraní mimo domov.

Mechanické spínače Razer se důsledně osvědčily jako nejlepší pro hraní her, a to bez jakýchkoli kompromisů. Stejná technologie a konstrukce Razer Switches se nyní vyrábí od začátku do konce na jednom místě, čímž je zajištěno splnění ještě přísnějších požadavků pro každý vyráběný spínač, což má za následek životnost až 80 milionů úderů.

Chroma Razer BlackWidow X turnajová edice obsahuje individuálně programovatelné podsvícené klávesy s 16,8 miliony barevných možností, které lze jednoduše nastavit pomocí Razer Synapse. Můžete čerpat z přednastavených světelných efektů pro různé typy her, z vlastní jedinečně naprogramované palety barev. Bez námahy zlepšete své herní zážitky způsobem, který je jedinečný pouze pro Vás.

Chroma Razer BlackWidow X turnajová edice obsahuje zcela nový vzhled, který byl zbavený zbytečností, aby odhalil elegantní a kompaktní inženýrskou vynalézavost. Vyrobeno z vojenského kovu, leštěné tělo Razer BlackWidow X Chroma je robustní a odolné, takže si můžete vychutnat hvězdný výkon i během nejnáročnějších herních setkání.

Mechanické spínače Razer ™ s 50 g ovládací silou Životnost 80 milionů sepnutí kláves
Chroma přizpůsobitelné podsvícení s 16,8 miliony barevných možností
Kompaktní rozložení
Špičková konstrukce vojenské třídy
Služba Razer Synapse povolena
Anti-ghosting pro až 10 najednou stisknutých kláves
Plně programovatelné klávesy s nahráváním makra za provozu
Možnost nastavení režimu her
Směrování vedení kabelu
1000 Hz Ultrapolling (prodleva 1ms)
Opletený kabel

Systémové požadavky: PC nebo Mac s volným USB portem
Windows® 10 / Windows® 8 / Windows® 7 / Mac OS X (v10.8 - 10.11)
Připojení k internetu
100 MB místa na pevném disku
Registrace Razer Synapse (vyžadující platný e-mail), stahování softwaru, přijetí licence a internet
Připojení potřebné pro aktivaci plných funkcí produktu a aktualizace softwaru. Po aktivaci jsou k dispozici plné funkce v režimu offline.
Kompatibilní s Xbox One pro základní vstup

Obsah balení: klávesnice

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Rozhraní klávesnice Drátová USB
Layout klávesnice US layout
Barva klávesnice Černá
Podsvícení klávesnice Ano
Apple kompatibilní Ne
Herní provedení Ano