Pioneer DJ DDJ-WeGo4 kontrolér s Rekordbox DJ černý

WeGO4 je skvělý úvod do DJingu. Naučte se plynule mixovat pomocí jog kol, scratchujte, používejte sampler, Hot Cue body nebo efekty. Jednoduše připojte laptop, tablet nebo telefon a začněte hrát. Jste připraveni na další level? Přímo v balení je aktivační klíč pro softeare Rekordbox DJ. Můžete ta ... více
Objednací kód: 98972000176
Kód výrobce: DDJ-WeGo4-K
Výrobce: PIONEER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 7 299 Kč
Cena s DPH: 8 832 Kč
Porovnání Oblíbené

WeGO4 je skvělý úvod do DJingu. Naučte se plynule mixovat pomocí jog kol, scratchujte, používejte sampler, Hot Cue body nebo efekty. Jednoduše připojte laptop, tablet nebo telefon a začněte hrát.

Jste připraveni na další level? Přímo v balení je aktivační klíč pro softeare Rekordbox DJ. Můžete také použít aplikaci WeDJ, která komunikuje s iPadem i iPhonem.

Klíčové vlastnosti

Jednouché připojení
Pomocí USB kabelu připojíte WeGO4 velmi jednoduše k počítači, tabletu nebo mobilnímu telefonu a můžete tak velmi rychle začít mixovat hudbu z přiloženého počítačového softwaru nebo mobilní aplikace.

Podpora WeDJ
WeGO4 je kompatibilní s aplikací WeDJ, která komunikuje na mobilních zařízeních jako iPad/iPhone. Jakmile ho připojíte, aplikace kontroler pozná a ihned na něj začne reagovat.

Rekordbox DJ
Spolu s WeGO4 dostanete také plnou licenci pro software Rekordbox DJ. Jednoduše ho aktivujete pomocí přibaleného licenčního klíče.

Jednoduchý layout, pokročilá kontrola
Spoustu profi funkcí jako Hot Cue body, Sampler, PAD efekty a smyčky to vše zabaleno do lehkého a kompaktního designu. Naučte se mixovat na zařízení, které odráží CDJ a DJM vzhled vyšších řad Pioneer DJ.

PC Master OUT
Pro plnou flexibilitu můžete poslouchat svůj mix také přes integrované reproduktory počítače. Výstup nemusí striktně jít přes dvojici cinchů na zadní straně kontroleru. Nastavení připoslechu sluchátek však bude fungovat nezávisle na výstupním signálu.

Vlastnosti:

- Plug & Play: Ano
- Přiložený DJ Software: Rekordbox DJ, Virtual DJ LE
- Kompatibilní DJ Software: WeDJ, djay 2 pro iPad, djay 2 pro iPhone, djay 2 pro Android, vjay pro iPad, vjay pro iPhone, TRAKTOR PRO 2 (nutnost použít mapping)
- Systémové požadavky: OS (Windows): Windows 10/ 8.1/ 7 (poslední service pack), OS (MAC): Mac OS X 10.11, 10.10, 10.9 (updatovaný na nejvyšší verzi), CPU Intel® processor Core™ i7, i5, i3, Intel® processor Core™ 2 Duo 2.0GHz nebo vyšší, memory: 4 GB nebo vyšší, rozlišení displaye: 1280 x 768 nebo vyšší

Specifikace:

- Zvuková karta: 24 bit/48 kHz
- Frekvenční rozsah: 20 - 20,000 Hz
- Zkreslení: < 0.006 % (MASTER OUT)

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Napájecí konektor USB
Barva Černá