Pinnacle Studio 24 Standard (box) CZ

Vypusťte na světlo svého vnitřního střihače s novým softwarem Pinnacle Studio™ 24. Pusťte se do vytváření jedinečných projektů s pomocí tematických šablon nebo zkombinujte fotky a videa na vícestopé časové ose s pomocí klíčových snímků. Prozkoumejte stovky efektů a ukažte svou kreativitu s nástroji ... více
Objednací kód: 21800239966
Kód výrobce: PNST24STMLEU
Výrobce: PINNACLE
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 1 015 Kč
Cena s DPH: 1 228 Kč
Porovnání Oblíbené

Vypusťte na světlo svého vnitřního střihače s novým softwarem Pinnacle Studio™ 24. Pusťte se do vytváření jedinečných projektů s pomocí tematických šablon nebo zkombinujte fotky a videa na vícestopé časové ose s pomocí klíčových snímků. Prozkoumejte stovky efektů a ukažte svou kreativitu s nástroji pro fázovou animaci, selektivní barvy, záznam obrazovky a střih záznamů z více kamer a další!

Zjednodušte pracovní postupy s inteligentními nástroji a šablonami.
Pinnacle Studio vám díky inteligentním nástrojům a intuitivním šablonám umožňuje vytvářet ohromující videa. Můžete kombinovat fotografie a videa napříč šestistopou časovou osou a rychle ořezávat, trimovat nebo otáčet videa. S tematickými šablonami projektů můžete nastartovat své projekty a vytvářet videa ze svateb, sportovních událostí a dovolených pomocí několika kliknutí. S nástroji pro fázovou animaci, selektivní barvy, záznam obrazovky a střih záznamů z můžete ukázat svou kreativitu světu. Užijte si flexibilitu pracovní plochy produktu Pinnacle Studio a posuňte své střihy na novou úroveň.

Rozšiřte své kreativní možnosti s efekty a nástroji pro korekci barev.
Rozšiřte své možnosti v oblasti barev s produktem Pinnacle Studio a prozkoumejte stovky kreativních nástrojů, šablon, filtrů a efektů. Posuňte hranice v oblasti korekce videa a stylizujte svou produkci s uměleckými filtry nebo použijte profily LUT pro okamžité dosažení profesionálních barev. Prozkoumejte výkonné nástroje pro korekci barev a získejte to nejlepší světlo pro každou. Můžete také experimentovat s nástrojem Selektivní barva, zvýraznit jeden odstín a přitáhnout tak pozornost k důležitému aspektu obrazu. Nebo využijte šablony projektů pro rychlé vytváření prezentací a tematických videí. Pinnacle Studio vám umožňuje vyzkoušet skutečně kreativní transformace barev.

Užijte si nástroje pro snadný záznam videa a záznam obrazovky.
Pinnacle Studio usnadňuje tvorbu jedinečných a kreativních produkcí s více kamerami. S funkcí MultiCam Capture Lite můžete nahrávat video z webové kamery, systémový zvuk, zvuk mikrofonu a záznam obrazovky. Rozšiřte své možnosti u projektů s více kamerami se střihem záznamů z více kamer a upravujte záznam napříč až dvěma zdroji videa! Můžete snadno synchronizovat kanály videa a vybrat požadovaný úhel při přehrávání videa nebo rychle vytvořit efekty obrazu v obraze. Pinnacle Studio vám umožňuje vytvářet výuková videa, tutoriály, prezentace a další produkce se záznamem z více kamer.

Kreativní nahrávání, střih a vrstvení zvuku.
V produktu Pinnacle Studio můžete k videím přidat vybroušený zvuk. Můžete snadno vrstvit stopy videa a zvuku, přizpůsobit hlasitost a přidat efekty zesílení nebo zeslabení nebo zcela zvuk ztišit pomocí několika kliknutí. Užijte si praktičnost nástrojů pro nahrávání videa zabudovaných do časové osy pro rychlé přidávání hlasových komentářů a dialogů ke každému projektu. Díky knihovně zvukových efektů a bezplatné hudby Pinnacle Studio umožňuje předvést kreativitu se zvukem videa.

Využijte Pinnacle Studio na maximum s neuvěřitelnou knihovnou výukových materiálů.
Knihovna výukových materiálů produktu Pinnacle Studio vám pomůže vytvářet hned od začátku videa vysoké kvality.Střih videa je náročná disciplína a Pinnacle Studio nabízí všechny potřebné prostředky, díky kterým můžete prozkoumat rozhraní a posunout videa na novou úroveň. Rozšiřte své dovednosti s rychlými tipy a triky –v psané formě i ve formě videa. Klaďte dotazy a spojte se s dalšími uživateli na našich uživatelských fórech. S naší knihovnou prostředků na dosah ruky zvládnete vše –od začátečnických střihů po pokročilé techniky. Prohlubte své znalosti,spojte se s dalšími uživateli online a objevte skutečný výkon, přesnost a kontrolu, které nabízí Pinnacle Studio.

Sdílejte videa napříč formáty, zařízeními a obecenstvem.
Podpora všech oblíbených formátů souborů a zařízení produktu Pinnacle Studio vám dává naprostou kontrolu nad exportem. Můžete vypálit projekty videa na disky, nahrát záznamy přímo na YouTube nebo Vimeo nebo exportovat video do jednoho z mnoha formátů pro zobrazení na vašem oblíbeném zařízení. Dotáhněte video do konce a vytvořte vysoce kvalitní DVD s více než 20 tematickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. S produktem Pinnacle Studio můžete předvést svá videa každému obecenstvu.

Další informace najdete na webu: https://www.pinnaclesys.com/

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Aplikace
Platforma MS Windows Ano
Určení Běžný uživatel
Verze licence Plná/nová licence
Trvání licence neomezené trvání
Jazyková verze Česky