Pinnacle Studio 23 Plus (box) CZ Upgrade

Při objednání je nutné uvést dodavateli sériové číslo. Pinnacle Studio 23 Plus ML EU; Popusťte uzdu své kreativitě s profesionálními nástroji pro střih videa a zvuku nového softwaru Pinnacle Studio 23 Plus. Tato nová verze zjednodušuje střih a umožňuje rychle používat potřebné nástr ... více
Objednací kód: 218002399750
Kód výrobce: PNST23PLMLEU
Výrobce: PINNACLE
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Při objednání je nutné uvést dodavateli sériové číslo.

Pinnacle Studio 23 Plus ML EU
Popusťte uzdu své kreativitě s profesionálními nástroji pro střih videa a zvuku nového softwaru Pinnacle Studio 23 Plus. Tato nová verze zjednodušuje střih a umožňuje rychle používat potřebné nástroje s výkonem a přesností, jaké očekáváte. Své filmy můžete stříhat na 24stopé časové ose a dodat jim dramatičnost a lesk pomocí více než 1800 filtrů a efektů, střihu záznamů z více kamer, záznamu obrazovky a tematických šablon. Vylepšený Color Grading a neuvěřitelné nástroje profesionálního kalibru vám umožní vytvářet jedinečná profesionální videa. Hotový projekt můžete snadno sdílet – online, v některém z rozšířených formátů nebo na disku včetně kreativních nabídek. Je snadné vytvářet dokonalá videa a zkoumat nové kreativní možnosti, které vám Pinnacle Studio Plus dává na dosah ruky.

Výkonná vylepšení střihu na časové ose
Vylepšené a intuitivní uživatelské rozhraní softwaru Pinnacle vám poskytne nástroje, které potřebujete, a výkon a přesnost, které očekáváte. S cílem usnadnit proces střihu videa jsme umožnili organizování médií projektu do zásobníků a snadnou práci s fotkami, videem a hudbou ve 24 stopách. Zlepšená kontrola využívající klíčové snímky a vnořené klipy vám umožní přesný střih bez komplikované časové osy. Opravte barvy nebo zkreslení objektivu, přidejte k videu pohyb pomocí posuvníku a lupy, vytvořte překryvné efekty s barevným klíčováním a dělejte mnoho dalšího – to vše vám dovolí výkonné funkce softwaru Pinnacle Studio Plus!

Efekty a hudba, které rozezpívají každý projekt
Pokud hledáte kreativitu, začněte s více než 1800 efekty profesionální kvality. Jděte nad rámec opravování běžných problémů videa – proměňte šedé nebe na modré a získejte to nejlepší světlo pro každou scénu! Se zlepšenými funkcemi pro Color Grading můžete vylepšit atmosféru a dosáhnout profesionálních a konzistentních barev každé scény. Začněte od nuly nebo využijte tematické šablony ze sbírky Montage, které vám umožní na pár kliknutí dokonale vystihnout svatbu, sportovní zápas nebo dovolenou. Navíc můžete vyhledat pro své video ten správný hudební doprovod nebo přidat zvukovou stopu z naší bezplatné hudební knihovny a sledovat, jak se zvuková stopa automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu.

Profesionální nástroje pro profesionální produkci
Můžete snadno synchronizovat a kombinovat záznam až ze čtyř kamer pomocí editoru záznamu z více kamer a při přehrávání časové osy vybírat ten správný úhel pohledu. Přidejte titulek nebo grafiku k pohyblivému objektu s vylepšenou funkcí Sledování pohybu, vytvářejte skvělé animované sekvence s Fázovou animací, ukažte více videí současně na rozdělené obrazovce, pohrajte si s průhledností nebo umístěte lidi či objekty na různá pozadí s efektem barevného klíčování. S těmito úžasnými nástroji budete mít vše, co potřebujete k uvolnění svého kreativního potenciálu.

Zvuk v profesionální kvalitě váš projekt oživí!
Výkonné zvukové nástroje softwaru Pinnacle Studio 23 Plus se postarají o dokonale vyvážený zvuk. Ducking detekuje zvuk nebo komentář a automaticky sníží hlasitost zvuku na pozadí, takže zvuk na popředí bude vždy ostrý, jasný a nerušený okolním hlukem. Najděte tu pravou hudební doprovodnou stopu k vašemu videu v knihovně ScoreFitter a využijte nabídku bezplatných hudebních skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu.

Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty
64bitový software Pinnacle Studio vám poskytne výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Pracujte s videem z mobilních zařízení a kamer nové generace s podporou videa VFR (Variable Frame Rate) a využijte import HEVC videa (H.265) s podporou procesorů Intel 6. generace nebo některých grafických karet NVIDIA. S novým dávkovým zpracováním bude váš proces exportu efektivnější než kdy dříve. Hotový projekt můžete exportovat do celé řady oblíbených formátů, včetně animovaných GIFů, a sdílet jej na svém mobilním zařízení.

Zaznamenání videa z více zdrojů a jejich společný střih
Pinnacle Studio Plus nabízí všechny nástroje, které potřebujete ke snadnému zachycení a střihu svých videí. Funkce MultiCam Capture Lite vám umožní třeba zachytit video z webové kamery a současně nahrávat obsah obrazovky.Můžete na jednom místě zobrazit náhledy vašeho obsahu a snadno kalibrovat barvy a jas jednotlivých zdrojů. Střih záběrů natočených z různých úhlů je snadný – jednoduše při přehrávání časové osy přepínejte mezi záběry, nebo vytvořte efekt obrazu v obraze.Je to skvělý způsob, jak vytvářet poutavá výuková videa, tutoriály, herní videa, unboxing a mnoho dalšího.

Výhody verze Plus

 • Více než 1 800 efektů, titulů a šablon
 • Úprava HD videa napříč 24 stopami
 • Záznam obrazovky z více kamer
 • Video na rozdělené obrazovce
 • Výuková videa
 • Selektivní barva
 • Fázové animace
 • Efektivita časové osy
 • Animované soubory GIF a dávkové zpracovávání
 • Úpravy pomocí tří a čtyř bodů
 • Ovládání klíčových snímků
 • Vnoření klipů
 • Základní funkce Color Grading
 • Sledování pohybu
 • Korekce zkreslení širokoúhlého objektivu
 • Profesionální zvukové nástroje

Další informace najdete na webu: https://www.pinnaclesys.com/

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sw Aplikace
Platforma MS Windows Ano
Určení Běžný uživatel
Verze licence Upgrade na novou vrz.
Trvání licence neomezené trvání
Počet licencí 1
Jazyková verze Česky