PWM Splitter - Smart Fan Cable 2 ks

Podpora 3 ventilátorů PWM z jediné záhlaví základní desky; Akasa AK-CB002 poprvé kombinuje výkon připojení PSU molex s univerzálností připojení PWM základní desky a je jedinečným produktem, který přispívá k tichému a efektivnímu provozu počítače. Podpora tří ventilátorů PWM z jediné hlavičky zá ... více
Objednací kód: 2091912290
Kód výrobce: AK-CB002-KT02
Výrobce: AKASA
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 146 Kč
Cena s DPH: 177 Kč
Porovnání Oblíbené

Podpora 3 ventilátorů PWM z jediné záhlaví základní desky

Akasa AK-CB002 poprvé kombinuje výkon připojení PSU molex s univerzálností připojení PWM základní desky a je jedinečným produktem, který přispívá k tichému a efektivnímu provozu počítače.

Podpora tří ventilátorů PWM z jediné hlavičky základní desky z něj činí dokonalý rozdělovač ventilátorů pro dnešní systémy s nízkým hlukem. Ventilátory skříně a ventilátory chladiče vodního chlazení mohou nyní využívat inteligentní a přesné PWM řízení spolu s ventilátorem procesoru. Využití inteligence PWM pro tři ventilátory umožňuje připojení více ventilátorů a použití výkonnějších ventilátorů a zároveň umožňuje synchronizovat jejich otáčky se zatížením procesoru. Zpětná vazba otáček pro základní desku je poskytována z konektoru označeného jako ventilátor CPU.

V kombinaci s ventilátory řady akasa Smart&Cool (s podporou PWM) se jedná o chytré a snadné řešení pro sestavení tichých výkonných systémů.

  • Jednoduché řešení pro tiché a inteligentní řízení ventilátorů
  • Synchronizuje tři ventilátory s PWM s využitím procesoru počítače
  • Všechny konektory označeny pro snadné připojení
-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Typ Kabely
Přesná délka (m) 0,3
Barva Vícebarevná
Konektory
Molex 4 pin (F) 1
4 pin (F) 3