PS5 - WRC Generations

Datum vydání: 3.11.2022 World Rally Championship jde s dobou a v roce 2022 přechází do éry hybridní motorizace. To pro svět rallye znamená velké změny a jezdci i celé týmy se nyní musí adaptovat na moderní technologické inovace s mimořádným vlivem na výkonnost a využití strategií. WRC Gene ... více
Objednací kód: 921715101
Kód výrobce: 3665962018301
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 676 Kč
Cena s DPH: 818 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 3.11.2022

World Rally Championship jde s dobou a v roce 2022 přechází do éry hybridní motorizace. To pro svět rallye znamená velké změny a jezdci i celé týmy se nyní musí adaptovat na moderní technologické inovace s mimořádným vlivem na výkonnost a využití strategií. WRC Generations nabízí pokrokové herní mechaniky s důrazem na nároky hybridních motorů. Hráči tak k dosažení vítězného stupínku musí ve speciálních závodních etapách přizpůsobovat svou jízdu požadavkům automobilové baterie daného vozu. Pro kompetitivní fanoušky rallye přichází WRC s novým režimem Ligy, který hráčům umožňuje vyzývat oponenty podobné úrovně k online závodům.

Závody na stovkách kilometrů
WRC Generations slibuje masivní obsah a řidiči se tak proženou 750 kilometry unikátních cest různých povrchů ve 22 zemích a 165 speciálními tratěmi s časomírou. Těšit se můžete na 49 týmů sezóny roku 2022, 37 legendárních automobilů a spoustu dalších bonusů.

Inovativní požitek
Vývojáři ze studia KT Racing ve hře představují moderní vozidla na hybridní pohon a spolu s nimi i pokročilý jízdní model. Spokojenost závodní komunity je pro ně prioritou, a proto jezdcům umožnili kooperaci ve formě sdílení laků a polepů s ostatními hráči.

Realistické tratě
Prostředí Rally Sweden bylo kompletně přepracováno a doplněno o 6 dalších tratí pro dosažení ještě realističtějšího zážitku ze hry. Vyzvěte na závod po dechberoucí přírodě a divokých silnicích ostatní hráče v režimu Ligy a postupte do kategorie Legendy.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Závodní
PEGI hodnota 3
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 13.10.2022
Herní provedení Ano