PS5 - The Lord of the Rings: Gollum

Jak daleko je Glum schopen zajít, aby znovu získal svého Miláška? To ukazuje hra The Lord of the Rings: Gollum odehrávající se paralelně se slavným Společenstvem prstenu. Akční adventura rozvíjí cestu Gluma, hobita, kterého chorobná touha po prstenu zničila natolik, že změnila i jeho fyzické vzezřen ... více
Objednací kód: 921715091
Kód výrobce: 3665962015843
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Jak daleko je Glum schopen zajít, aby znovu získal svého Miláška? To ukazuje hra The Lord of the Rings: Gollum odehrávající se paralelně se slavným Společenstvem prstenu. Akční adventura rozvíjí cestu Gluma, hobita, kterého chorobná touha po prstenu zničila natolik, že změnila i jeho fyzické vzezření. Glum je ovšem současně postava vychytralá, a tak na své cestě dokázal přechytračit i ty nejmocnější postavy Středozemě.

Příběh, jehož detaily neznáme
Glumův příběh se v této epické hře rozvíjí v detailech, o kterých J. R. R. Tolkien ve svých knihách hovoří jen okrajově. Scénář hry vypráví Glumova dobrodružství velice věrně a nelze zpochybnit, že by to tak skutečně mohlo být.

Hbitý a důvtipný
Glum je vděčná ústřední postava pro počítačovou hru, neboť společně se stovky let trvající destrukcí osobnosti se u něj začaly rozvíjet i vcelku pozitivní vlastnosti – hbitost a důvtip. V rámci hry můžete s postavou Gluma vylézt na Temnou věž Barad-dur a přitom se vyhnout skřetům či proklouznout do Temného hvozdu.

Jedna postava, dvě osobnosti
Glum neboli Sméagol má rozdvojenou osobnost, a to jak v knihách a ve filmu, tak i ve hře. Dokáže být zlý jako Glum i přátelský jako Sméagol. Je zajímavé, že Gluma nic nezlomí – je totiž mimořádně flexibilní, a tak se ohýbá a přizpůsobuje situaci. Jeho osobnost je mimořádně propracovaná a bude jen na vás, která část v morálních volbách převáží.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Dobrodružné
PEGI hodnota 16
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 1.9.2022
Herní provedení Ano