PS5 - Street Fighter 6

Datum vydání: 02.06.2023 Nikdo nezačíná jako šampion. Dostáváte se k němu krok za krokem, úder za úderem. Přijměte výzvu a posuňte svou hru na vyšší úroveň. Různorodá sestava 18 bojovníků; V nejnovější edici si zahraješ s legendárními mistry a novými oblíbenci fanoušků, jako jsou ... více
Objednací kód: 921685029
Kód výrobce: 5055060953488
Výrobce: CAPCOM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 02.06.2023

Nikdo nezačíná jako šampion. Dostáváte se k němu krok za krokem, úder za úderem. Přijměte výzvu a posuňte svou hru na vyšší úroveň.

Různorodá sestava 18 bojovníků
V nejnovější edici si zahraješ s legendárními mistry a novými oblíbenci fanoušků, jako jsou Ryu, Chun-Li, Luke, Jamie, Kimberly a další, přičemž každá postava má úžasné nové designy a vzrušující filmové speciály.

Ovládněte bojiště
Street Fighter 6 nabízí vysoce vyspělý bojový systém se třemi typy ovládání - klasickým, moderním a dynamickým - který vám umožní rychle si zahrát podle úrovně vašich dovedností.
Nová funkce komentáře v reálném čase přidává do hry ten správný náboj soutěžního zápasu a také srozumitelná vysvětlení o vašem hraní.
Drive Gauge je nový systém pro správu vašich zdrojů. Využívejte je moudře, abyste si připsali vítězství.

Prozkoumejte ulice ve hře World Tour
Objevte význam síly ve World Tour, strhujícím příběhovém režimu pro jednoho hráče. Vezměte svého avatara a prozkoumejte Metro City i další města. Setkejte se s mistry, kteří vás vezmou pod svá křídla a naučí vás svůj styl a techniky.

Hledejte soupeře v bojovém centru
Battle Hub představuje základní režim hry Street Fighter 6, kde se hráči mohou scházet, komunikovat a společně se stávat silnějšími. Pomocí avatara, kterého si vytvoříte ve World Tour, si můžete prohlédnout skříňky na podlaze Battle Hubu a zahrát si proti ostatním hráčům nebo se vydat do Game Center a užít si některou z klasických arkádových her od Capcomu.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Capcom
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 12
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 2.6.2023
Herní provedení Ano