PS5 - Call of Duty: Modern Warfare II

Datum vydání: 31.10.2022 Je tu další pokračování jedné z nejoblíbenějších akčních FPS stříleček Call of Duty: Modern Warfare 2. Staří známí členové věhlasného komanda Task Force 141 čekají na vaši pomoc v bezprecedentním globálním konfliktu. Zocelíte se v menších infiltračních akcích a pro ... více
Objednací kód: 921715110
Kód výrobce: 5030917297038
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 31.10.2022

Je tu další pokračování jedné z nejoblíbenějších akčních FPS stříleček Call of Duty: Modern Warfare 2. Staří známí členové věhlasného komanda Task Force 141 čekají na vaši pomoc v bezprecedentním globálním konfliktu. Zocelíte se v menších infiltračních akcích a projdete zkouškou ohněm v rozsáhlých, přísně tajných misích. Při zdolávání nepřátel se můžete těšit na použití nových zbraní, vozidel i špičkového vybavení. Vývojáři z Infinity Ward si pro vás nachystali dynamickou moderní hratelnost, pokročilý modul umělé inteligence, přepracovaný systém Gunsmith s většími možnostmi úprav a spoustu dalších herních i grafických inovací. Kromě kampaní pro jednoho hráče je součástí hry i režim multiplayeru.

Hra napěchovaná akcí
Modern Warfare 2 propojí své žánrové kvality s akčním zážitkem Warzone. Unikátní herní prostor a sandboxový režim přináší evoluci žánru Battle Royale. Čeká na vás kalendář nabitý bezplatným obsahem, novými mapami, sezónními událostmi a dalšími bonusy.

Nekonečný přísun adrenalinu
Počínaje dnem vydání je pro hráče připraveno enormní množství obsahu. Užijte si přestřelky během klasické kampaně pro jednoho hráče, účastněte se strhujících soubojů v týmech s více hráči nebo vyzkoušejte příběhový herní režim Special Ops.

Dokonalá bojová atmosféra
Bojem vás bude provázet dynamická hratelnost, realistický zvuk a působivá grafika. Hra se navíc pyšní přepracovaným pokročilým systémem AI, zdokonaleným vykreslováním, fotogrammetrickou technologií, rozvinutým systémem Gunsmith a řadou jiných modernizací.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 31.10.2022
Herní provedení Ano