PS5 - Assassin´s Creed Mirage Deluxe Edition

Datum vydání: 5.10.2023 Ve hře Assassin's Creed Mirage se staneš Basimem, mazaným pouličním zlodějem s nočními můrami, který hledá odpovědi a spravedlnost. Připojte se k prastaré organizaci a pochopte nové poslání - takové, které změní Basimův osud tak, jak si nikdy nedokázal představit. ... více
Objednací kód: 9216850301
Kód výrobce: 3307216258414
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 5.10.2023

Ve hře Assassin's Creed Mirage se staneš Basimem, mazaným pouličním zlodějem s nočními můrami, který hledá odpovědi a spravedlnost. Připojte se k prastaré organizaci a pochopte nové poslání - takové, které změní Basimův osud tak, jak si nikdy nedokázal představit.

SILNÝ PŘÍBĚH O DOSPÍVÁNÍ
Objevte vyprávěný akční dobrodružný zážitek, který sleduje proměnu vzdorovitého mladíka v rafinovaného Mistra asasína s rozporuplným osudem. Seznamte se s inspirativními postavami, které budou utvářet Basimův osud a možná jsou víc, než se zdá...

ULTIMÁTNÍ ZABIJÁK
Staňte se nejvšestrannějším asasínem v historii série. Bezproblémově parkourujte městem a využívejte dosud nejširší sortiment nástrojů. Získávejte kontrakty v asasínských kancelářích, sbírejte důležité indicie a nenápadně likvidujte cíle nenápadnějšími atentáty než kdykoli předtím.

POHLCUJÍCÍ, REAKTIVNÍ MĚSTO
Prozkoumejte husté a živé město, jehož obyvatelé reagují na každý váš pohyb. Odhalte tajemství čtyř jedinečných čtvrtí, od průmyslového Karkhu po svěží zahrady Kulatého města. Objevte překvapivé světové události a komunikujte s historickými postavami, které utvářely zlatý věk Bagdádu.

POCTA ORIGINÁLU
Zažijte moderní pojetí prvků a hratelnosti, které definovaly franšízu po 15 let. Vydejte se do Alamutu, legendárního domova asasínů, kteří položili základy Creedu, v této upřímné poctě hře, která to všechno začala.

Deluxe edice:
Odemkněte oblečení inspirované hrou Prince of Persia, kůže orla a koně, zbraně a další.
Digitální artbook
Soundtrack

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Ubisoft
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 12.10.2023
Herní provedení Ano