PS5 - Assassins Creed Mirage Deluxe Edition

Datum vydání: 2024 Užijte si příběh o Basimovi, vychytralém pouličním zlodějíčkovi s děsivými vidinami, který hledá odpovědi v rušných ulicích Bagdádu v devátém století. Prostřednictvím záhadného prastarého spolku jménem Skrytí se stane smrtícím asasínským mistrem a změní svůj osud způsobe ... více
Objednací kód: 9217151520
Kód výrobce:
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 2024

Užijte si příběh o Basimovi, vychytralém pouličním zlodějíčkovi s děsivými vidinami, který hledá odpovědi v rušných ulicích Bagdádu v devátém století. Prostřednictvím záhadného prastarého spolku jménem Skrytí se stane smrtícím asasínským mistrem a změní svůj osud způsobem, který si nikdy ani nedokázal představit.

Hlavní vlastnosti

  • Objevte pečlivě vytvořený, akčně dobrodružný příběhový zážitek, který sleduje proměnu zpupného mladíka v elegantního mistrovského asasína.
  • Vydejte se na Alamút, legendární domov asasínů, kde byl položen základ Bratrstva, v tomto srdečném holdu hře, která to všechno začala.
  • Užijte si moderní pojetí ikonických vlastností a hratelnosti, která definovala tuto značku celých 15 let, zatímco se budete pomocí parkuru plynule pohybovat po městě a nenápadně likvidovat cíle pomocí brutálnějších vražd než kdy dřív.
  • Prozkoumejte neuvěřitelně zalidněné a živoucí město, jehož obyvatelé reagují na každý váš pohyb, a odhalte tajemství čtyř jedinečných čtvrtí během zlaté éry Bagdádu.

Deluxe Edition
Assassin’s Creed® Mirage Deluxe Edition* obsahuje:

  • The Deluxe Pack: kostým inspirovaný hrou Prince of Persia, skiny pro orla a jízdní zvíře, zbraně a další!
  • Bonusový obsah**: digitální artbook a digitální soundtrack

Bezplatný upgrade:
PS5: Pokud již vlastníte verzi této hry na PS4™, můžete získat digitální verzi na PS5™ bez dodatečných poplatků a nemusíte si kupovat tento produkt. Majitelé diskové kopie na PS4™ ji musí vložit do PS5™ pokaždé, když si budou chtít stáhnout nebo zahrát digitální verzi na PS5™. Majitelé herního disku na PS4™, kteří si koupí digitální edici bezdiskové konzole PS5™ nebudou moci získat verzi na PS5™ bez dodatečných poplatků.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry anglická verze
Herní provedení Ano