PS4 - HITS Until Dawn

Ponořte se do mrazivého dobrodružství osmi přátel, kteří se snaží rozluštit záhadu zmizení dvou dívek. Ovládejte postupně všechny členy skupiny a ovlivňujte svými rozhodnutími jejich osud - dožijí se rána? Podaří se jim zjistit, co se stalo jejich kamarádkám? Na horské chatě uprostřed lesů neexistuj ... více
Objednací kód: 92143158
Kód výrobce: PS719442875
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 412 Kč
Cena s DPH: 499 Kč
Porovnání Oblíbené

Ponořte se do mrazivého dobrodružství osmi přátel, kteří se snaží rozluštit záhadu zmizení dvou dívek. Ovládejte postupně všechny členy skupiny a ovlivňujte svými rozhodnutími jejich osud - dožijí se rána? Podaří se jim zjistit, co se stalo jejich kamarádkám? Na horské chatě uprostřed lesů neexistuje druhá šance a záleží jen na vás, jak příběh skupiny dopadne.

Děsivé dobrodružství
Přesně před rokem se v hlubokých lesích okolo horské chaty, na kterou se vypravila skupina středoškoláků, ztratí dvě dívky. Už je nikdy nikdo neviděl. Teď, o rok později, se zbytek studentů vrací zpátky - chtějí zavzpomínat na své kamarádky a zjistit, co se jim stalo. V jejich kůži tak zažijete hrůznou noc. Podaří se vám přežít?

Efekt motýlích křídel
To, jak bude hra probíhat a jak skončí, záleží jen na vašich rozhodnutích. Postupně budete hrát za všechny členy skupiny - jejich volby i interakce s ostatními určí, zda se dožijí rána. Until Dawn tak můžete hrát několikrát - pokaždé s jiným výsledkem.

Sdílejte svou hrůzu s přáteli
Pokud vlastníte ke svému PlayStation kameru, můžete využít funkci nahrávání děsivých momentů. Ve chvíli, kdy se blíží strašidelná chvíle, začne vaše PlayStation kamera snímat obraz před sebou. Můžete se tak natočit při těch nejděsivějších momentech a sdílet své výrazy a reakce s přáteli nebo třeba na sociálních sítích.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Sony Computer Entertainment Europe
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Herní provedení Ano