PS4 - HITS The Last of Us

Dvacet let poté, co pandemie moru zlikvidovala civilizaci, se zbylí přežívající snaží držet v karanténě. Mimo ni se totiž prohání infikovaní vyvrhelové. Každodenní boj o jídlo, zbraně i samotné přežití uvnitř ochranného pásma Joelovi naruší úkol - doprovázet mladou dívku Ellie mimo karanténu a spole ... více
Objednací kód: 92143156
Kód výrobce: PS719411970
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 412 Kč
Cena s DPH: 499 Kč
Porovnání Oblíbené

Dvacet let poté, co pandemie moru zlikvidovala civilizaci, se zbylí přežívající snaží držet v karanténě. Mimo ni se totiž prohání infikovaní vyvrhelové. Každodenní boj o jídlo, zbraně i samotné přežití uvnitř ochranného pásma Joelovi naruší úkol - doprovázet mladou dívku Ellie mimo karanténu a společně nalézt hnutí odporu Fireflies. Postapokalyptická hra s velmi silným příběhem a skvěle propracovanými postavami. Hra je nyní uzpůsobená pro Sony Playstation 4 i s českými titulky. Navíc s vylepšenou grafikou, bonusem v podobě vynikající příběhové DLC Left Behind a dvěma balíčky multiplayerových map.

Strhující příběh
Nemilosrdný a životem v karanténě ostřílený samotář Joel, a na svůj věk vyspělá, odvážná, ale přesto stále puberťačka Ellie. Dohromady je spojí úkol - vydat se mimo ochranné pásmo karantény a nalézt hnutí odporu Fireflies. To, co vypadalo zpočátku jednoduše, se nakonec ukáže jako velké dobrodružství. Oba se musí naučit vzájemně spolupracovat, aby přežili cestu napříč tím, co zbylo z USA. A tato cesta je oba navždy změní... Díky výborně propracovaným postavám budete doslova vtaženi do děje, k čemuž přispívá i skvělý dabing postav.

Fantastická grafika
Už tak skvělá grafika byla ještě vylepšena. Tvůrci si pohráli se světlem a stíny, zvýšili rozlišení hry na 1080p a také zvýšili snímkování na 60 FPS (zároveň ale zůstává zachována možnost zamknutí hry na 30 FPS). Navíc přidali i tzv. photo mode, ve kterém si můžete hru kdykoliv pozastavit a pomocí pohybu kamery, úpravy světla nebo přidáním efektů a obrazových filtrů udělat nádherný screenshot.

Hrajte online
Nebojujte sami! Připojte se ke službě Playstation Plus a hrajte online, ve společnosti čtyř až osmi dalších, stejně odvážných hráčů.

Bonusové balíčky
Užijte si také veškerý bonusový obsah Season Pass. Díky němu nahlédnete do minulosti Ellie. Děj vás zavede pomocí příběhové linie DLC Left Behind do doby, kdy byla ještě normální dívkou a žila běžný život v atmosféře rozpadajícího se města. A nebo si otestujte své schopnosti v novém režimu obtížnosti a dalších multiplayerových mapách Abandoned Territories a Reclaimed Territories.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Sony Computer Entertainment Europe
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry české titulky
Herní provedení Ano