PS4 - HITS God of War

Kratos se vrací a píše další ohromující příběhy. Pomstu olympským bohům má za sebou a tentokrát na něj čeká říše severských božstev a děsivých netvorů. V tomto tvrdém a nelítostném světě bude muset bojovat o přežití nejen on sám, ale zároveň také učit svého syna, aby dokázal totéž. Ponořte se do toh ... více
Objednací kód: 92143167
Kód výrobce: PS719963509
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 412 Kč
Cena s DPH: 499 Kč
Porovnání Oblíbené

Kratos se vrací a píše další ohromující příběhy. Pomstu olympským bohům má za sebou a tentokrát na něj čeká říše severských božstev a děsivých netvorů. V tomto tvrdém a nelítostném světě bude muset bojovat o přežití nejen on sám, ale zároveň také učit svého syna, aby dokázal totéž. Ponořte se do tohoto výpravného, akčního dobrodružství, které je plné severské mytologie. Naprosto ohromující přepracování hry God of War kombinuje všechny původní, charakteristické prvky této kultovní série a spojuje je s novými, fantastickými příběhy. Dostupné exkluzivně pro Sony PlayStation 4 s českými titulky.

Nový příběh
Nyní žije Kratos mimo stín bohů a musí se přizpůsobit neznámým zemím i nečekaným hrozbám. A také se stát otcem. Spolu se svým synem Atreusem se vydávají do nebezpečné říše Midgard. Kratos se bude snažit svého syna naučit vše, aby přežil, ale také se bude snažit zabránit mu, aby opakoval hrůzné omyly, jichž se sám v minulosti dopustil.

Temnější svět
Vydejte se na cestu do temného světa. Uprostřed divokých lesů a vysokých hor objevíte nový, nebezpečný svět, plný divokých tvorů, strašidelných monster a bohů, kteří vycházejí ze severské mytologie. Máte dost odvahy postavit se děsivým tvorům?

Ovládni hněv
Kratos je jako otec, učitel a ochránce svého syna odhodlán vydobýt si jeho respekt za každou cenu. Dostává tak velkou šanci ovládnout svůj hněv, který jej dlouhá léta sžíral. V pochybách o temném dědictví, které předal svému potomkovi, doufá, že napraví chyby a hrůzy ze své minulosti.

Surový boj
Odhodlaný, bezprostřední a zuřivý. Boj na život a na smrt. Kamera nahlížející zblízka přes rameno nabízí detailní pohled na svět a přibližuje dění jako nikdy předtím. Je třeba být stále ve střehu, mít promyšlenou taktiku, být dokonale přesný. Kratova mocná sekera vám poslouží buď jako brutální zbraň nebo všestranný nástroj při průzkumu.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Sony Computer Entertainment Europe
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry české titulky
Herní provedení Ano