PS4 - God of War Ragnarok

God of War: Ragnarök, PlayStation 4 Kratos s Atreusem se vrací v pokračování úspěšné hry God of War, která se ukázala být povedeným restartem zavedené značky ze stáje PlayStation. Fimbulská zima je v plném proudu a naši dva hrdinové se musejí vydat hledat odpovědi do každého z devíti světů, zatím ... více
Objednací kód: 92143151
Kód výrobce: PS719407294
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 1 404 Kč
Cena s DPH: 1 699 Kč
Porovnání Oblíbené

God of War: Ragnarök, PlayStation 4

Kratos s Atreusem se vrací v pokračování úspěšné hry God of War, která se ukázala být povedeným restartem zavedené značky ze stáje PlayStation. Fimbulská zima je v plném proudu a naši dva hrdinové se musejí vydat hledat odpovědi do každého z devíti světů, zatímco se Asgardské síly připravují na dlouho předpovězenou, která ukončí svět, než bude mít možnost zrodit se nanovo. Stejně jako při své minulé výpravě, i tentokrát budou během cesty prozkoumávat úžasné mytické krajiny a čelit strašlivým nepřátelům v podobě severských bohů a monster. Hrozba Ragnaröku se stále víc přibližuje. Kratos a Atreus musí volit mezi vlastním bezpečím a bezpečím světů.

Severská sága pokračuje
I tentokrát se vydáme na mrazivý Sever, jehož sněhem zavátá pohoří a údolí jsou čas od času vystřídány dalšími světy stromu života Yggdrasil. Vy tak budete moci prozkoumat fascinující a detailně vytvořená místa, o kterých jste mohli číst v rámci severské mytologie – a zpacifikovat všechno a všechny, pokud by vám chtěli bránit v dalším vašem postupu.

Platforma PlayStation 4
Typ hry akční, bojová, adventura
Vydavatel SONY CZECH
Lokalizace české titulky
Doporučený věk 18 let
Datum vydání 09.11.2022
Distribuce oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
Značka Sony

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní platforma ESD Playstation
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry české titulky
Virtuální realita pro PStation Není
Datum vydání hry 9.11.2022
Herní provedení Ano
Virtuální realita kompatibilní Ne
Ostatní
Vydavatel PlayStation Studios