PS4 - Farming Simulator 19: Platinum Edition

Ujmi se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 19 Platinum Edition! Seznam se s jednou z nejlepších značek zemědělských strojů – CLAAS. Užij si spoustu exkluzivních vozidel a pečuj o svou farmu ve dvou obrovských prostředích plných vzrušujících aktivit a nejrůznějších plodin a zvířat. Mů ... více
Objednací kód: 92171322
Kód výrobce: 3512899122147
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Ujmi se role moderního farmáře ve hře Farming Simulator 19 Platinum Edition! Seznam se s jednou z nejlepších značek zemědělských strojů – CLAAS. Užij si spoustu exkluzivních vozidel a pečuj o svou farmu ve dvou obrovských prostředích plných vzrušujících aktivit a nejrůznějších plodin a zvířat.

Můžeš řídit největší výběr autentických farmářských vozidel, který byl kdy ve hře Farming Simulator k vidění – více než 380 strojů a doplňků! Pouze v Platinum Edition najdeš více než 35 nových, exkluzivních vozidel a doplňků od společnosti CLAAS, které se připojují k dalším předním značkám v oboru – John Deere, Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a dalším.

Sklízej nejrůznější plodiny, starej se o les, pečuj o zvířata (prasata, krávy, ovce, slepice a další), jezděte na koních. Pečuj o svou farmu online s dalšími hráči a stáhni si komunitou vytvořené rozšiřující moduly, díky kterým ti Farming Simulator přinese další zážitky!

HERNÍ OBSAH:

  • Řiď a používej více než 380 autentických vozidel a doplňků od více než 100 předních výrobců, mezi nimiž je poprvé i známá značka CLAAS.
  • Pěstuj, sklízej a prodávej nejrůznější plodiny – slunečnice, sojové boby, pšenici, cukrovou třtinu, bavlnu a mnoho dalších.
  • Starej se o zvířata včetně prasat, krav, ovcí, slepic nebo koní.
  • Jezdi na svých koních a prozkoumej obrovské oblasti, které se ti nabízejí na evropských a amerických mapách plných farmářských aktivit.
  • Pečuj o svou farmu online s až 16 dalšími hráči a užij si další zážitky s komunitou vytvořenými rozšiřujícími moduly.
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Herní žánr Simulátor
PEGI hodnota 3
Lokalizace hry české titulky
Virtuální realita pro PStation Není
PlayStation MOVE Ne
Datum vydání hry 22.10.2019
Kinect pro XBox 360 Ne
Kinect pro XBox One Ne
Herní provedení Ano