PS4 - Crash Bandicoot N.Sane Trilogy

Datum vydání: 29.08.2022 Crash se vrací! Váš oblíbený vačnatec Crash Bandicoot® je zpátky a je vylepšený, úchvatný a připraven do akce! Nyní si můžete užít Crash Brandicoot jako nikdy předtím díky plně remasterované HD grafice. Postavte se epickým výzvám a dobrodružstvím ze tří her, kte ... více
Objednací kód: 9217147810
Kód výrobce: 5030917236662
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 699 Kč
Cena s DPH: 846 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 29.08.2022

Crash se vrací! Váš oblíbený vačnatec Crash Bandicoot® je zpátky a je vylepšený, úchvatný a připraven do akce! Nyní si můžete užít Crash Brandicoot jako nikdy předtím díky plně remasterované HD grafice.

Postavte se epickým výzvám a dobrodružstvím ze tří her, které to všechno začaly: Crash Bandicoot®, Crash Bandicoot® 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot® 3: Warped.

Crash Bandicoot
Dr. Neo Cortex má plán na ovládnutí světa a chce vytvořit geneticky modifikovaná zvířata, aby plnila jeho příkazy. Pouze vy můžete Crashovi pomoct zachránit zvířata a jeho přítelkyni a zhatit pletichy Dr. Cortexe.

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back
Zlý Dr. Neo Cortex je zpět… a tentokrát chce zachránit svět? A žádá o pomoc svého úhlavního nepřítele Crashe Bandicoota? Není to jen potměšilý plán, jak Crashe vlákat do Cortexova dalšího podlého experimentu? Dokáže Crash opět vyhrát, anebo se stane součástí Cortexovy bezduché zoo?

Crash Bandicoot 3: Warped
Přichází zcela nové dobrodružství s cestováním v čase! Akční hratelnost v novém stylu – potápění, jízda na motorce, malý tyranosaurus, volný pohyb v letadle a další! Další akce. Další zábava. Další hádanky a tajné úrovně.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Dobrodružné
PEGI hodnota 7
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 29.8.2022
Herní provedení Ano