PC - Farming Simulator 22: Kubota Pack

Datum vydání: 28.06.2022 Ke hraní vyžaduje Farming Simulator 22; Vstup do své nové kanceláře na kolečkách ve hře Farming Simulator! Díky Kupota Pack pro Farming Simulator 22 si rozšíříš zemědělský vozový park své farmy o jedenáct nových vozidel a nástrojů od nadnárodní korporace, kt ... více
Objednací kód: 921714932
Kód výrobce: 4064635100449
Výrobce: GIANTS SOFTWARE
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 28.06.2022
Ke hraní vyžaduje Farming Simulator 22

Vstup do své nové kanceláře na kolečkách ve hře Farming Simulator! Díky Kupota Pack pro Farming Simulator 22 si rozšíříš zemědělský vozový park své farmy o jedenáct nových vozidel a nástrojů od nadnárodní korporace, která vznikla před 130 lety v japonské Ósace – včetně Kubota M8, dosud největšího traktoru této značky s prostorným interiérem kabiny a kompletním výhledem na pole z toho nejlepšího křesla ve tvé farmářské kanceláři.

Nové úkoly, nové stroje
Součástí jsou rovněž série M5, M6 a M7 a také kolový nakladač, smykem řízený nakladač a další těžké stroje od firmy Kubota, díky kterým zvládneš každodenní farmářské úkoly s moderními, univerzálními a výkonnými nástroji.

Výbava nejen pro stroje
Díky dvěma šikovným terénním vozidlům se můžeš projíždět po svém pozemku a rychle převážet vyrobené zboží. Rozšiř si garáž díky ještě zábavnějším vozidlům v barvách průmyslového giganta. A pokud ti to nebude stačit, podívej se do šatníku, kde najdeš nové oblečení se značkou Kubota pro svou postavu!

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Simulátor
PEGI hodnota 3
Lokalizace hry česká verze
Datum vydání hry 28.6.2022
Herní provedení Ano