Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/ 125 um MM, 70m, OM1

Optický patch cord duplex LC-LC; Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase za ... více
Objednací kód: 5027102891
Kód výrobce:
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 343 Kč
Cena s DPH: 1 625 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patch cord duplex LC-LC

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

Technická specifikace:
Typ vlákna: MM, 62,5/125, OM1

Konektory: SC-LC

Broušení: UPC-UPC

Barva: Oranžová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 70m

Provedení: Duplex

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Přesná délka (m) 70
Optický kabel SM/MM Multi mode 62,5/125 OM1
Délka optického patch kabelu Délka 70 m
Vlastnost 62,5/125
Provedení simplex/duplex Duplex