Natec reproduktory COUGAR/ Stereo/ 6W/ Černá

Reproduktory Natec COUGAR 2.0 vám umožní vychutnat si bohatý a čistý zvuk. Sada se perfektně hodí do všch prostor, malé a elegantní reproduktory zabírají na stole minimální prostor. Vysoce kvalitní povrch a systém Bass Reflex zajišťují jedinečné hudební vjemy. KOMPAKTNÍ VELIKOST, ENORMNÍ VÝKON ... více
Objednací kód: 23100000444
Kód výrobce: NGL-1641
Výrobce: NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 285 Kč
Cena s DPH: 345 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Reproduktory Natec COUGAR 2.0 vám umožní vychutnat si bohatý a čistý zvuk. Sada se perfektně hodí do všch prostor, malé a elegantní reproduktory zabírají na stole minimální prostor. Vysoce kvalitní povrch a systém Bass Reflex zajišťují jedinečné hudební vjemy.

KOMPAKTNÍ VELIKOST, ENORMNÍ VÝKON

Reproduktory Natec COUGAR s výstupním výkonem 6 W, průměrem 40 mm a přídavným systémem Bass Reflex zajišťují vysoce kvalitní zvuk s hlubokými a dynamickými basy. Ideální pro hry, filmy i hudbu se spoustou nízkých tonů.

POTĚŠENÍ ZVUKEM

Pouzdro reproduktorů Natec COUGAR je rafinovanou kombinací plastu a dřeva pro lepší potlačení rezonance. Dosažený zvuk je tak plnější, teplejší a přirozenější. Díky 90 cm kabelu reproduktory pohodlně umístíte kdekoliv.

POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ

K zahájení používání reproduktorů Natec COUGAR stačí velmi málo. Připojte reproduktory ke zdroji zvuku pomocí kabelů USB (napájecí zdroj) a 3,5 mm Jack (zvuk) a nechejte si kabelový ovládací panel po ruce pro snadný přístup k ovládání hlasitosti. Jedná se o velmi pohodlné řešení, které umožňuje vychutnat si zvuk nejvyšší kvality z jakéhokoli zařízení vybaveného potřebnými konektory.

SYSTÉM BASS REFLEX

Reproduktory Natec COUGAR jsou vybaveny jedinečným systémem Bass Reflex, který dynamicky zvyšuje basy a poskytuje hlubší a silnější zvuk nízkých tónů. Vibrace z reproduktoru se šíří radiálně a každý nízký tón je tak věrně reprodukován. Objevte novou dimenzi zábavy - buďte jako na skutečném koncertě.

SPECIFIKACE:

Audio systém: 2.0
Komunikace: Kabelová
RMS výkon: 6 W.
Frekvenční odezva: 80 - 20 000 Hz
Ovládání hlasitosti: Integrovaný kabel
Podsvícení: Ne
Konektory: Mini Jack, USB typu A
Barva: Černá
Celkový výstupní výkon RMS: 6 W

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Model Natec reproduktory COUGAR
Barva Černá
Výkon
Prostorový zvuk (repro) 2.0 (stereo)
Celkový výkon [W] 6
Konektivita
Typ drátového připojení 1x Jack 3,5mm
Napájecí konektor USB