Natec nabíječka do auta CONEY, 2XUSB, 1XUSB-C, 84W

Natec Coney 84W je malá tříportová nabíječka do auta, která vám umožní snadno nabíjet vaše zařízení během jízdy. Pohodlné nabíjení lze přičíst standardům Quick Charge 3.0 a Power Delivery 3.0, stejně jako inteligentní komunikaci s naloženým zařízením a dalším bezpečnostním funkcím. Rychlé nabíjen ... více
Objednací kód: 23100000580
Kód výrobce: NUC-1981
Výrobce: NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 498 Kč
Cena s DPH: 603 Kč
Porovnání Oblíbené

Natec Coney 84W je malá tříportová nabíječka do auta, která vám umožní snadno nabíjet vaše zařízení během jízdy. Pohodlné nabíjení lze přičíst standardům Quick Charge 3.0 a Power Delivery 3.0, stejně jako inteligentní komunikaci s naloženým zařízením a dalším bezpečnostním funkcím.

Rychlé nabíjení až tří zařízení najednou
Už vás nebaví pomalé nabíjení během jízdy a chcete, aby se vaše zařízení nabíjela výrazně rychleji? Natec Coney byl vybaven porty, které podporují moderní standardy rychlého nabíjení. Jeden z nich vám umožní využít výhod technologie Power Delivery 3.0 (60 W), zatímco další dva - Quick Charge 3.0 (18 W / 2 x 12 W). Snadno tak připojíte tři zařízení najednou (včetně notebooku) s využitím plného výkonu nabíječky (84 W).

Inteligentní komunikace se zařízeními
Inteligentní nabíjení je nedílnou součástí systému Natec Coney. Automaticky vybírá optimální nastavení pro připojená zařízení. To vše s cílem negativně neovlivnit stav vaší elektroniky a přenášet energii bezpečným způsobem, abyste si mohli zařízení užívat ještě déle.

Bezpečnost nade vše
Víme, jak důležitá je bezpečnost, a Natec Coney na ni dbá v každém ohledu. Vestavěná ochrana vás ochrání před příliš vysokým napětím a proudem (OVP a OCP), provozem při příliš nízkém napětí (UVLO), a dokonce i před přehřátím (OTP).

Funkční LED
Chcete se ujistit, že je nabíječka správně připojena k zásuvce? Nemusíte se obávat. Její připojení k napájení bude signalizovat funkční LED dioda, která v kombinaci s vkusným vzhledem Natec Coney umožní zařízení pěkně zakomponovat do interiéru každého vozidla.

Vlastnosti:
- Ultra rychlá nabíječka do auta Quick Charge 3.0 a Power Delivery 3.0
- Nabíjení až 3 zařízení současně
- Inteligentní nabíjení přizpůsobené vašemu zařízení
- Nadměrné zahřívání prostřednictvím pokročilé ochrany proti přepětí/nadproudu pro bezpečné nabíjení
- Kontrolka LED indikující napájení nabíječky

Specifikace:
Typ nabíječky: Nabíječka do auta
Počet portů USB typu A: 2
Počet portů USB : 3
Konektory: USB 3.0 typu C, USB 3.0 typ A
Maximální proud portu: 3 A
Maximální napětí portu: 20 V
Rozsah vstupního napětí: 12 - 24 V
Napájení: 84 W
Rozsah přijatelného výstupního napětí: 5 - 20 V
Barva: Černá
Ochrany: UVLO, OVP, OTP, OCP
Hmotnost: 85g

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Výkon napájecího adaptéru 84W