Natec nabíječka do auta CONEY, 1XUSB, 1XUSB-C, 48W

Natec CONEY 48W je malá dvouportová nabíječka do auta, která vám umožní snadno nabíjet zařízení během jízdy. Pohodlné nabíjení lze přičíst standardům Quick Charge 3.0 a Power Delivery 3.0, stejně jako inteligentní komunikaci s naloženým zařízením a dalším bezpečnostním funkcím. Rychlé nabíjení až ... více
Objednací kód: 23100000579
Kód výrobce: NUC-1980
Výrobce: NATEC
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 258 Kč
Cena s DPH: 312 Kč
Porovnání Oblíbené

Natec CONEY 48W je malá dvouportová nabíječka do auta, která vám umožní snadno nabíjet zařízení během jízdy. Pohodlné nabíjení lze přičíst standardům Quick Charge 3.0 a Power Delivery 3.0, stejně jako inteligentní komunikaci s naloženým zařízením a dalším bezpečnostním funkcím.

Rychlé nabíjení až dvou zařízení současně
Už vás nebaví pomalé nabíjení během jízdy a chcete, aby se vaše zařízení nabíjela výrazně rychleji? Natec Coney byl vybaven porty, které podporují moderní standardy rychlého nabíjení. Jeden z nich vám umožní využít výhod technologie Power Delivery 3.0 (30 W), zatímco druhý - Quick Charge 3.0 (18 W). Snadno tak můžete připojit dvě zařízení najednou s využitím plného výkonu nabíječky (48 W).

Inteligentní komunikace se zařízeními
Inteligentní nabíjení je nedílnou součástí systému Natec Coney. Automaticky vybírá optimální nastavení pro připojená zařízení. To vše s cílem negativně neovlivnit stav vaší elektroniky a přenášet energii bezpečným způsobem, abyste si mohli zařízení užívat ještě déle.

Bezpečnost nade vše
Víme, jak důležitá je bezpečnost, a Natec Coney na ni dbá v každém ohledu. Vestavěná ochrana vás ochrání před příliš vysokým napětím a proudem (OVP a OCP), provozem při příliš nízkém napětí (UVLO), a dokonce i před přehřátím (OTP).

Funkční LED
Chcete se ujistit, že je nabíječka správně připojena k zásuvce? Nemusíte se obávat. Její připojení k napájení bude signalizovat funkční LED dioda, která v kombinaci s vkusným vzhledem Natec Coney umožní zařízení pěkně zakomponovat do interiéru každého vozidla.

Vlastnosti:
- Ultra rychlá nabíječka do auta Quick Charge 3.0 a Power Delivery 3.0
- Nabíjení až 2 zařízení současně
- Inteligentní nabíjení přizpůsobené vašemu zařízení
- Nadměrné zahřívání prostřednictvím pokročilé ochrany proti přepětí/nadproudu pro bezpečné nabíjení
- Kontrolka LED indikující napájení nabíječky

Specifikace:
Typ nabíječky: Nabíječka do auta
Počet portů USB typu A: 1
Počet portů USB: 2
Konektory: USB 3.0 typu C, USB 3.0 typ A
Maximální proud portu: 3 A
Maximální napětí portu: 12 V
Rozsah vstupního napětí: 12 - 24 V
Napájení: 48 W
Rozsah přijatelného výstupního napětí: 5 - 12 V
Barva: Černá
Ochrany: UVLO
Podpěťová blokáda: OVP, OTP, OCP
Hmotnost: 53g

-|CZ|SK|EN
Vlastnosti kabelů
Výkon napájecího adaptéru 48W