Náhlavní sluchátka Audictus Dreamer, skládací, černé

Náhlavní sluchátka Audictus Dreamer jsou vyladěny hudebními odborníky tak, aby poskytovaly ten nejčistší zvuk a nejširší rozsah tónů, díky čemuž budete slyšet více, než u standardních sluchátkách. PONOR SE DO HUDBY PLNÉ ZÁŽITKŮ; Sluchátka Audictus Dreamer díky kvalitním dynamickým m ... více
Objednací kód: 216649811
Kód výrobce: AWH-0961
Výrobce: AUDICTUS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 704 Kč
Cena s DPH: 852 Kč
Porovnání Oblíbené

Náhlavní sluchátka Audictus Dreamer jsou vyladěny hudebními odborníky tak, aby poskytovaly ten nejčistší zvuk a nejširší rozsah tónů, díky čemuž budete slyšet více, než u standardních sluchátkách.

PONOR SE DO HUDBY PLNÉ ZÁŽITKŮ
Sluchátka Audictus Dreamer díky kvalitním dynamickým měničům s průměrem 40 mm prohrávají celý rozsah tónů s extrémní důkladností, což vám umožní ponořit se do oblíbené skladby a vychutnat si ji jako ještě nikdy před tím. Měkké polstrování náušníků efektivně tlumí vnější šumy, což poskytuje kvalitní zvuk bez rušení ať jste kdekoli.

POHODLNÉ V KAŽDÝCH PODMÍNKÁCH
Náhlavní sluchátka Dreamer jsou zkonstruovány tak, aby poskytovaly ten největší komfort během několikahodinového používání. Důkazem toho jsou extra měkké náušníky a hlavový most, ale i jejich nízká hmotnost 130g, která přímo ovlivňuje pohodlí uživatele.

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY A MODERNÍ DESIGN
Sluchátka Dreamer jsou vybaveny kompaktními rozměry a sklápěcí konstrukcí, což určitě docení ti, kteří často cestují. Jejich stylový a moderní design z nich dělá skvělý doplněk, který se dobře komponuje s módním městským stylem. Navíc v balení naleznete praktický textilní pytlík, který chrání sluchátka před poškozením během přechovávání.

PRAKTICKÉ
Dodatečně sluchátka Dreamer obsahují na kabelu integrovaný mikrofon, díky čemuž je můžete používat i k telefonickým hovorům. Pomocí funkčního tlačítka jednoduše přijmete příchozí hovor, nebo dvojitým stisknutím vytočíte poslední volané číslo. Na kabelu se také nachází praktický regulátor hlasitosti, kterým rychle a jednoduše změníte hlasitost přehrávané hudby.

VLASTNOSTI
- nejvyšší kvalita zvuku v plném rozsahu tónů
- výkonné 40mm měniče
- měkké polstrování náušníků a hlavového mostu
- vestavěný mikrofon a regulátor hlasitosti na kabelu
- kabel o délce 120 cm
- praktická textilní pytlík chrání před poškozením
- kovové jádro hlavového mostu
- kompaktní rozměry a nízká hmotnost

SPECIFIKACE
Typ sluchátek: náhlavní
Komunikace: drátová
Audio systém: stereo
Velikost měničů: 40 mm
Citlivost sluchátek: 103 dB
Frekvenční rozsah: 20 - 22 000 Hz
Impedance sluchátek: 32 Ohm
Mikrofon: Ano (integrovaný na kabelu)
Ovládání hlasitosti: Ano (na kabelu)
Konektor: 1x 3,5 mm jack
Délka kabelu: 120 cm
Hmotnost: 130g

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ sluchátek Hlavový most
Mikrofon Ano
Drátová sluchátka Ano
Typ drátového připojení 1x Jack 3,5mm
Napájecí konektor micro USB
Barva Černá