NS - Plants vs. Zombies: Battle For Neighborville

Vítejte v Neighborville, kde jsou všichni šťastní a spokojení. Tedy až na jeden nový šílený spor mezi nemrtvými a flórou. Klasická akce známá z předchozích dílů Plants vs Zombies je zpět se spoustou novinek! Nyní na Nintendo Switch hrajte veselé mise a bojujte s epickými šéfy ve Weirding Woods, M ... více
Objednací kód: 92169131
Kód výrobce: 5908305249108
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 441 Kč
Cena s DPH: 534 Kč
Porovnání Oblíbené

Vítejte v Neighborville, kde jsou všichni šťastní a spokojení. Tedy až na jeden nový šílený spor mezi nemrtvými a flórou. Klasická akce známá z předchozích dílů Plants vs Zombies je zpět se spoustou novinek!

Nyní na Nintendo Switch hrajte veselé mise a bojujte s epickými šéfy ve Weirding Woods, Mount Steep a Neighborville Town Center. Sbírejte medaile a odemykejte nevšední oblečení.

HRAJTE ONLINE NEBO OFFLINE
Objevte Giddy Park, PvE regiony s volným pohybem a režimy soukromého hraní - vše bez připojení k internetu.

OVLÁDÁNÍ POHYBU A DOTYKOVÁ NABÍDKA
Zaměřujte pomocí ovládání pohybem, a to s celou řadou nastavení, která si můžete přizpůsobit. Navíc můžete v průběhu hry pracovat s nabídkami uživatelského rozhraní pomocí dotyku, jako je přiblížení mapy a další.

EMPORIUM RUXU A VÍCE
Vydělávejte herní mince pouze hraním a utrácejte je v obchodě Rux's Emporium, abyste odemkli skvělé předměty, postavy a vybavení. Navíc si můžete vybírat ze všech 12 Prize map a pracovat s nimi kdykoli. Vydělávejte a vyměňujte Prize Bulbs za neuvěřitelné odměny!

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 7
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 19.3.2021
Herní provedení Ano