NS - Moto GP 23

Datum vydání: 08.06.2023 VEŠKERÁ AKCE ZE SKUTEČNÉHO ŠAMPIONÁTU V NEJPOKROČILEJŠÍM, NEJKOMPLETNĚJŠÍM A NEJNÁROČNĚJŠÍM ZÁŽITKU S MotoGP™ VŠECH DOB! MŮŽE BÝT POUZE 1; Pocit ze závodění po boku těch nejúspěšnějších šampionů MotoGP™ se vrací zpátky na trať a přináší novou kapitolu pln ... více
Objednací kód: 921714033
Kód výrobce: 8057168506594
Výrobce: UBI SOFT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (4 ks)
Cena bez DPH: 1 199 Kč
Cena s DPH: 1 451 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 08.06.2023

VEŠKERÁ AKCE ZE SKUTEČNÉHO ŠAMPIONÁTU V NEJPOKROČILEJŠÍM, NEJKOMPLETNĚJŠÍM A NEJNÁROČNĚJŠÍM ZÁŽITKU S MotoGP™ VŠECH DOB!

MŮŽE BÝT POUZE 1
Pocit ze závodění po boku těch nejúspěšnějších šampionů MotoGP™ se vrací zpátky na trať a přináší novou kapitolu plnou vzrušujících nových funkcí!
A stejně jako na konci může být jen jeden závodník, který vyhraje šampionát, může být i jen jedna oficiální videohra MotoGP™!

OBJEVTE NOVOU KARIÉRU
Váš hlavní cíl je sice pořád stejný: vyšplhat po žebříčku z Moto3™ přes Moto2™ až na Olymp MotoGP™, ale cesta, kterou si pro svou kariéru zvolíte, byla kompletně přepracovaná, aby vám poskytla ten nejrealističtější a nejosobnější zážitek všech dob. Vztah s ostatními závodníky bude hrát velkou roli: Rivalita může mít skutečný vliv na závod a nakonec i na vaši kariéru, takže dávejte pozor na novou virtuální sociální platformu ve hře… a hlídejte si záda!
A stejně jako v reálném životě můžou vaši kariéru náhle nakopnout klíčové okamžiky: toto jsou nové body zvratu – zkratky, díky kterým budete rychleji procházet různými třídami pomocí speciálních výzev.

VZRUŠENÍ PRO KAŽDÉHO
Ať už jste zkušený, ostřílený závodník, anebo jedete po dvou kolech úplně poprvé, MotoGP™23 vám dokáže představit zážitek, který bude vždy zábavný a motivující. Nový systém neurální pomoci je navržený tak, aby analyzoval váš výkon a poskytoval vám v reálném čase podporu ovládání, brzd a plynu. Speciální výuka vám umožní dopodrobna prozkoumat konkrétní aspekty hry. A pak získejte sebevědomí nebo si zdokonalte styl v prestižní MotoGP™ Academy, kde se naučíte všechny triky šampionů.

VŠECHNO SE MŮŽE ZMĚNIT
Velká vítězství nikdy nejsou snadná, takže pokud si troufnete na výzvu, bude se vám líbit nová funkce dynamického počasí! Ta do hry vnese tu nejvyšší úroveň nepředvídatelnosti, neboť suchý závod se může rychle změnit v mokré peklo.

HEZKY PO VAŠEM
Váš osobní styl není patrný jen z toho, jak jezdíte, ale také díky vzhledu, který si vyberete! Popusťte tedy uzdu své fantazie a předveďte svůj styl díky nekonečným možnostem, které vám nabízí náš výkonný grafický editor!

  • Předobjednávkové DLC nejsou dostupné pro verzi Nintendo Switch
-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní žánr Závodní
PEGI hodnota 3
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 8.6.2023
Herní provedení Ano