NOVATRON GLC-GE-100FX/ PN00591 (OEM pro Cisco)

1 x LC Duplex Connector 100Base-FX; SFP transceiver module ... více
Objednací kód: 51391PN00591
Kód výrobce: GLC-GE-100FX/PN00591
Výrobce: NETRIX
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 3 470 Kč
Cena s DPH: 4 198 Kč
Porovnání Oblíbené

1 x LC Duplex Connector 100Base-FX

SFP transceiver module

-|CZ|SK|EN