NAS 3,5" WD My Cloud Pro PR2100 20TB NAS LAN

My Cloud řady Pro s téměř neomezeným prostorem nabízí vašemu kreativnímu týmu síťové úložiště pro úpravy, ukládání a sdílení produkčních souborů odkudkoli, kde se můžete připojit k internetu. Je kompatibilní s počítači Mac i PC a nabízí tak možnost ochrany obsahu bez ohledu na operační systém. A ... více
Objednací kód: 204090002955
Kód výrobce: WDBBCL0200JBK-EESN
Výrobce: WESTERN DIGITAL
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 21 955 Kč
Cena s DPH: 26 565 Kč
Porovnání Oblíbené

My Cloud řady Pro s téměř neomezeným prostorem nabízí vašemu kreativnímu týmu síťové úložiště pro úpravy, ukládání a sdílení produkčních souborů odkudkoli, kde se můžete připojit k internetu. Je kompatibilní s počítači Mac i PC a nabízí tak možnost ochrany obsahu bez ohledu na operační systém. A se všemi fotkami, videi a soubory na jednom místě má váš tým všechno, co potřebuje k usnadnění své kreativní práce.

Úložiště, ve kterém je možné uspořádat vše
S velkokapacitním síťovým úložištěm získáváte prostor, který potřebujete pro uspořádání všech svých snímků na jednom místě. V kombinaci se čtyřjádrovým procesorem Intel Pentium N3710 a 4 GB paměti RAM můžete plynule streamovat videa HD nebo sdílet obsah s více uživateli. Uchovávejte své produkční soubory, fotografie ve formátu .RAW nebo závěrečné mixy na jednom místě připravené pro přístup s řadou My Cloud Pro.

Úpravy a ukládání odkudkoli
Uchovávejte své kolekce médií na jediném místě a používejte, upravujte nebo ukládejte obsah odkudkoli, kde se můžete připojit k internetu. Sdílejte média HD s klienty a zákazníky nebo vylepšujte pracovní postupy svého týmu pomocí webu MyCloud.com a mobilní aplikace MyCloud.

Zálohování pro Mac a PC
Přizpůsobte si způsob ochrany své digitální kolekce zálohováním pro jakoukoli potřebu. Automaticky ukládejte obsah z počítače pomocí WD SmartWare Pro, kopírujte data na samostatné zařízení My Cloud nebo jednoduše zálohujte počítač Mac prostřednictvími Apple Time Machine.

Streamování čehokoli
S integrovaným hardwarovým transkódováním a serverem médií Plex můžou členové vašeho týmu plynule streamovat média HD odkudkoli, kde mají připojení k internetu. Hardwarové transkódování připraví média na streamování ve správném formátu a kvalitě a pokud máte v systému NAS nainstalovanou aplikaci Plex, můžete krásně streamovat do libovolného zařízení.

Kopírování jedním dotykem
Pomocí vestavěného tlačítka pro kopírování dokáže My Cloud řady Pro zálohovat a zachovat cokoli v jediném pohybu. Řada My Cloud Pro je také kompatibilní s formátem exFAT, takže můžete připojit fotoaparát nebo externí pevný disk, jako je zařízení My Passport Wireless Pro, a automaticky nahrávat cokoli ihned po návratu z natáčení.

Ochrana dat podle vás
Více možností RAID umožňuje chránit digitální knihovnu, jakkoli potřebujete, přičemž ochrana heslem a 256bitové šifrování svazku AES pomáhá chránit vaše soubory před zvědavýma očima. Společně se dvěma napájecími porty pro případ výpadku napájení pomáhá řada My Cloud Pro zajistit bezpečnost vašich dat.

Jednoduché nastavení, snadné používání
Řadu My Cloud Pro lze rychle vyhledat v síti a nainstalovat přes web. Proces instalace je tak jednoduchý a intuitivní. A díky pozicím pro pevný disk, bez nutnosti použití nástrojů a přihrádek, budete moci jednoduše přidávat nebo vyměňovat pevné disky v řádu okamžiků.

Operační systém My Cloud
Získejte nástroje a aplikace pro dokončení kontroly všech vašich médií s WD My Cloud OS. Vytvořte server médií pomocí aplikace Plex. Synchronizujte obsah ze všech svých počítačů s aplikací WD Sync. Můžete dokonce zálohovat své síťové úložiště v podporované cloudové službě, jako je Dropbox, OneDrive nebo Google Drive.

Připojení k Adobe Creative Cloud
Adobe Creative Cloud obsahuje nástroje, které umožňují rychle přejít od myšlenky k mistrovskému dílu, a díky mobilní aplikaci My Cloud můžete rychle dostat média z řady My Cloud Pro Series do aplikace Creative Cloud, abyste mohli upravovat a ukládat soubory kdekoli, kde máte připojení k internetu.

Technické parametry

 • Procesor: Čtyřjádrový 1,6GHz Intel Pentium N3710
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Kapacita: 20TB
 • Počet pozic pro disky: 2
 • Rozhraní: Gigabit Ethernet x2
 • Rozměry: 216 x 109 x 148 mm

Seznam kompatibilních pevných disků:

Kompatibilita

 • Operační systémy Windows® 10, Windows 8 nebo Windows 7
 • Mac OS X El Capitan, Yosemite, Mavericks nebo Mountain Lion
 • Zařízení s technologií DLNA®/UPnP® nebo Plex pro streamování
 • Router s připojením k internetu

Obsah balení:

 • NAS
 • Ethernetový kabel
 • Napájecí adaptér a kabel
 • Stručný průvodce instalací

Více na webu výrobce: http://www.wdc.com/cz/products/products.aspx?id=1680

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Počet 3,5" HDD max 2
Max kapacita (TB) 28
Porty pro připojení 4
Typ připojení 1GbE
Počet LAN portů 2
Počet USB portů 2
Modelová řada CPU Intel Pentium
Přesný model CPU Intel Pentium N3710
Počet jader 4
Takt CPU (rozsah) 1,6 - 2,0 GHz
Takt CPU (přesná) 1,6 GHz
Typ RAM DDR3
Velikost RAM (GB) 4
Provedení disku Externí
Typ úložiště HDD
Kapacita přesná (GB) 20000
Rozměr disku 3.5"
Provedení Desktop (tower)
Rychlost SATA SATA III/600
Rozhraní SATA Ano
Rozhraní USB USB 3.0
Počet disků Do 4 disků včetně
Otáčky (rpm) 7 200
Záruka (let) 3
Počet pozic na disky 2