MikroTik pár SFP S-3553LC20D, SM, 20km, 1.25G, 1x LC

Popis produktu; WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje. Technické parametry; Optika; Formát:SFP Pro typ kabelu:Sing ... více
Objednací kód: 517000463
Kód výrobce: S-3553LC20D
Výrobce: MIKROTIK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 1 499 Kč
Cena s DPH: 1 813 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Popis produktu
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy.

Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

Technické parametry
Optika
Formát:SFP
Pro typ kabelu:Single Mode
Přenosová rychlost:1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:1310 / 1550, 1550 / 1310
Dosah [km]:20
Typ přenosu:WDM
Konektory a rozhraní
Optické konektory:(1) LC
Obecné
Kompatibilita:Univerzální
Software
DDMI - diagnostika:Ano

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Optika Ano