MikroTik QSFP28 modul XQ+31LC10D, 100G, 10km

MikroTik XQ+31LC10D; XQ+31LC10D je Singlemode QSFP28 modul s maximální propustností 100 Gbps, 4 kanály, vlnovými délkami 1296nm, 1300nm, 1305nm, 1309nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných v ... více
Objednací kód: 517000481
Kód výrobce: XQ+31LC10D
Výrobce: MIKROTIK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 7 288 Kč
Cena s DPH: 8 818 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

MikroTik XQ+31LC10D

XQ+31LC10D je Singlemode QSFP28 modul s maximální propustností 100 Gbps, 4 kanály, vlnovými délkami 1296nm, 1300nm, 1305nm, 1309nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10 km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile" s QSFP28 portem.

Modul má vestavěné digitální diagnostické funkce (DDMI) včetně monitorování optického výkonu, napájení, teploty, zkreslení nebo jiných klíčových prametrů. Modul bude fungovat v prostředí od 0 do 70° C.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Konektor: Dual LC UPC
Rychlost přenosu dat: 100G
Vzdálenost: 10 km
Formát: QSFP28
Režim: SM
Vlnová délka: 1296nm, 1300nm, 1305nm, 1309nm

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Optika Ano