MikroTik Pár SingleMode SFP modulů 1.25G (80km)

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km: 1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, Single LC connector 2. modul: S-54LC80D 1.25G SM 80km TX 1550nm / RX 1490nm,Single LC connector Kompatibilitní s: RB2011LS, RB2011LS-I ... více
Objednací kód: 517000475
Kód výrobce: S-4554LC80D
Výrobce: MIKROTIK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 895 Kč
Cena s DPH: 2 292 Kč
Porovnání Oblíbené

Pár Single Mode 1.25G SFP modulů s vysokým rozsahem provozních teplot (-40C..+85C) a dosahem až 80km:

1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, Single LC connector
2. modul: S-54LC80D 1.25G SM 80km TX 1550nm / RX 1490nm,Single LC connector

Kompatibilitní s:
RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD,
RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4

-|CZ|SK|EN