MikroTik APA-1, Automotive Power Adapter

Mikrotik Automotive Power Adapter; automobilový AC adaptér s přepěťovou ochranou a dalšími bezpečnostními funkcemi pro ochranu LtAP a dalších zařízení v agresivním prostředí vozidel. Selhání autobaterie, nastartování nebo dokonce jen zapnutí klimatizace – kdykoli může nastat nepříjemné ... více
Objednací kód: 5170002993
Kód výrobce: APA-1
Výrobce: MIKROTIK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na cestě, upřesníme
Cena bez DPH: 613 Kč
Cena s DPH: 741 Kč
Porovnání Oblíbené

Mikrotik Automotive Power Adapter
automobilový AC adaptér s přepěťovou ochranou a dalšími bezpečnostními funkcemi pro ochranu LtAP a dalších zařízení v agresivním prostředí vozidel.

Selhání autobaterie, nastartování nebo dokonce jen zapnutí klimatizace – kdykoli může nastat nepříjemné přepětí.
Vestavěná přepěťová ochrana s integrovanou plynovou patronou představuje elegantní a chytré řešení. Tento plyn, obsažený v malé skleněné trubici, obvykle nevede elektřinu. Avšak při přepětí se plyn ionizuje, což umožní novou nízkoodporovou cestu pro odtok přebytečného napětí. Tímto jsou vaše zařízení ochráněna před poškozením.

Další vrstvou ochrany je TVS: polovodičový tlumič přechodného napětí. Tato kombinace vrstev chrání zařízení před extrémními napěťovými špičkami. Mikrotik také přidal aktivní ochranu proti polaritě, takže zařízení zůstávají v bezpečí, i když je napájení omylem připojeno obráceně. Vestavěný dolní propust navíc blokuje všechny nežádoucí impulsy.

Výstupní napětí lze jednoduše upravit pomocí propojky, ale existuje i režim pass-through - v případě, že není potřeba upravovat vstupní napětí.
Předcházet nehodám je vždy levnější než je napravovat.

Specifikace
Maximální spotřeba energie: 49W (se zátěží)
Minimální napětí: 12V
Maximální napětí: 48V

Rozměry: 86x16x31mm

-|CZ|SK|EN