MikRotik XS+2733LC15D, SM, 15km, 1/ 10/ 25G, 1270nm + 1330nm, pár modulů

XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modul s přenosovou rychlostí až 25 Gbps (zpětně kompatibilní i s 10G i 1G), se simplexním optickým konektorem typu LC a výkonem na trasu o délce až 15km. Vlnové délky modulů jsou 1270/ 1330nm (Tx/ Rx) a 1330/ 1270nm (Tx/ Rx). Konektor: Single LC UPC Ryc ... více
Objednací kód: 51700046992
Kód výrobce: XS+2733LC15D
Výrobce: MIKROTIK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 7 162 Kč
Cena s DPH: 8 666 Kč
Porovnání Oblíbené

XS+2733LC15D je kit dvou kusů singlemode SFP28 modul s přenosovou rychlostí až 25 Gbps (zpětně kompatibilní i s 10G i 1G), se simplexním optickým konektorem typu LC a výkonem na trasu o délce až 15km. Vlnové délky modulů jsou 1270/1330nm (Tx/Rx) a 1330/1270nm (Tx/Rx).

Konektor: Single LC UPC
Rychlost: přenosu dat 1G / 10G / 25G
Vzdálenost: 15 km
Formát: SFP / SFP+ / SFP28
Režim: SM
Vlnová délka: 1270 nm / 1330 nm

-|CZ|SK|EN