MaxLink 1.25G SFP HP modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/ Rx1310nm, 20km, 1x LC, DDM, HP kompatibilní

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k tomuto modulu dokoupit ML-S3155-20-HP, viz ... více
Objednací kód: 5260732919
Kód výrobce: ML-S5531-20-HP
Výrobce: MAXLINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 274 Kč
Cena s DPH: 331 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

Pozor: pro plně funkční spoj je potřeba k tomuto modulu dokoupit ML-S3155-20-HP, viz související produkty.

Optika
Formát: SFP
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1550 / 1310
Dosah [km]: 20
Typ přenosu: WDM
Typ broušení: UPC
Konektory a rozhraní
Optické konektory: (1) LC
Fyzické charakteristiky
Provozní teplota [°C]: -10 až 70
Obecné
Kompatibilita: HP
Software
DDMI - diagnostika: Ano

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Optika Ano
Konektivita
Konektor HDMI Ne
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks