MULTIPACK 24ks Keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný

MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný SXKJ-5E-UTP-BK-SA; Popis produktu; V tomto novém multipack balení jsou samořezné keystony Solarix k dispozici po 24 kusech, a to v recyklovatelném kartónovém boxu a bez plastových sáčků. Tento způsob balení je tedy mno ... více
Objednací kód: 50261002242
Kód výrobce: SXKJ-5E-UTP-BK-SA
Výrobce: SOLARIX
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 967 Kč
Cena s DPH: 1 170 Kč
Porovnání Oblíbené

MULTIPACK 24 ks - keystone Solarix CAT5E UTP RJ45 černý samořezný SXKJ-5E-UTP-BK-SA

Popis produktu
V tomto novém multipack balení jsou samořezné keystony Solarix k dispozici po 24 kusech, a to v recyklovatelném kartónovém boxu a bez plastových sáčků. Tento způsob balení je tedy mnohem šetrnější k životnímu prostředí (tj. místo v plastových obalech je 24 keystonů zabaleno v jednom recyklovatelném papírovém boxu) a rovněž toto balení umožní rychlejší dostupnost keystonů při instalaci (tj. není potřeba keystony vybalovat každý zvlášť).

Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které není nutné použít zařezávací nástroj. Tyto keystony bez problémů splňují parametry specifikované v mezinárodních standardech strukturované kabeláže ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pro kategorii 5E a třídu vedení Class D, včetně všech nejnovějších dodatků. Keystony jsou osazeny 180° samořeznou svorkovnicí, která je označena barevným schématem podle typu zapojení, a to buď podle standardu T568A, nebo T568B. Do této svorkovnice je možné zařezat kabely typu drát s vodiči o velikosti AWG 26 – 22. Standardní barva nestíněných samořezných keystonů Solarix je černá, u stíněné verze je tělo modulu opatřeno stříbrnou kovovou částí. Díky svým kompaktním rozměrům jsou tyto samořezné keystony kompatibilní s modulárními zásuvkami většiny výrobců (např. ABB, Schneider, Legrand, Moeller, Hager, Obzor atd.).

Odkaz na web výrobce: https://www.solarix.cz/product.jsp?artno=25286711

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Kategorie kabelů Cat5E
Typ stínění UTP