Konferenční reproduktor Yealink CP900, Bluetooth, USB, včetně BT dongle

Bezdrátový reproduktor Yealink se všesměrovými mikrofony, jednoduchým připojením, vysokou kvalitou zvuku a dlouhou výdrží baterie. Kompaktní bezdrátový konferenční reproduktor Yealink CP900; Přehled nejdůležitějších funkcí: •Prémiový HD zvuk pro telefonní hovory i poslech hudby, •Dosah š, ... více
Objednací kód: 55459070
Kód výrobce: 10001076
Výrobce: WELL
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 4 269 Kč
Cena s DPH: 5 166 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Bezdrátový reproduktor Yealink se všesměrovými mikrofony, jednoduchým připojením, vysokou kvalitou zvuku a dlouhou výdrží baterie.

Kompaktní bezdrátový konferenční reproduktor Yealink CP900

Přehled nejdůležitějších funkcí:

• Prémiový HD zvuk pro telefonní hovory i poslech hudby

• Dosah šesti všesměrových mikrofonů 2 metry v rozsahu 360 stupňů

• USB nebo Bluetooth připojení pro telefony, notebooky, smartphony a tablety

• Přenosný s dlouhou výdrží baterie

Yealink CP900 je vysoce výkonný přenosný hlasitý reproduktor, který je ideálním řešením pro malé a střední místnosti k vytváření audio konferenčních hovorů až šesti osob.

Díky zdokonalené Lithium Polymer baterii vydrží reproduktor až 12 hodin hovoru a až 450 dní v pohotovostním režimu.

Konferenční reproduktor Yealink CP900 vás odmění velmi jednoduchým připojením plug-and-play, který můžete připojit k počítači, stolnímu telefonu, tabletu a smartphonu prostřednictvím bezdrátového párování Bluetooth nebo kabelového připojení USB.

Kvalitní mikrofony a HD zvuk umožňuje jednoduchou komunikaci z jakéhokoliv konce stolu, aniž byste se museli k mikrofonu přibližovat.

Plně duplexní technologie a audio algoritmus Yealink zajistí kvalitní hlas v okruhu 360 stupňů, plně potlačuje ozvěnu, okolní hluk a zachytí hlas aktuálního mluvčího.

Abyste audiokonferenční schůzky mohli provádět i na cestách, nabízí Yealink CP900 prémiovou výdrž baterie až 12 hodin hovoru a také ochranné pouzdro se zipem.

Yealink CP900 samozřejmě můžete použít i jako hlasitý reproduktor pro přehrávání hudby s možností ovládání přímo na reproduktoru.

Konferenční reproduktor Yealink CP900 je určen i do prostředí Microsoft Teams/Skype for Business. Na reproduktoru najdete i přímo dedikované tlačítko pro Teams, které usnadňuje uživatelům dosažení týmové spolupráce.

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Model Yealink CP900
Barva Černá-stříbrná
Výkon
Prostorový zvuk (repro) Neuvedeno
Celkový výkon [W] Neuvedeno
Konektivita
Bezdrátové repro Ano
NFC Ne
Typ bezdrátového připojení Bluetooth
Typ drátového připojení USB