Kingston FURY Renegade Pro/ DDR5/ 128GB/ 5600MHz/ CL28/ 8x16GB/ Black

Paměť Kingston FURY™ Renegade Pro DDR5 RDIMM; Společnost Kingston, která již více než tři desetiletí vyrábí spolehlivé a vysoce kvalitní paměťové moduly pro největší světová datová centra, hrdě představuje novou řadu přetaktovatelných pamětí serverové třídy, Kingston FURY™ Renegade Pro DDR5 RDIMM. P ... více
Objednací kód: 2038387
Kód výrobce: KF556R28RBEK8-128
Výrobce: KINGSTON
Záruční lhůta: 120 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 17 250 Kč
Cena s DPH: 20 872 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Paměť Kingston FURY™ Renegade Pro DDR5 RDIMM
Společnost Kingston, která již více než tři desetiletí vyrábí spolehlivé a vysoce kvalitní paměťové moduly pro největší světová datová centra, hrdě představuje novou řadu přetaktovatelných pamětí serverové třídy, Kingston FURY™ Renegade Pro DDR5 RDIMM. Pro splnění výpočetních nároků nové generace pracovních stanic Intel® nebo AMD a špičkových desktopových platforem vyžadujících použití modulů DDR5 Registered DIMM poskytuje Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM tvůrcům, inženýrům a profesionálům v oblasti datových věd vysoce výkonnou paměť, která je obvykle vyhrazena hráčům, aniž by byly obětovány funkce integrity dat a vynikající stupeň kvality modulů Registered DIMM.

Paměti DDR5 registered DIMM podporují technologii ECC, která dokáže detekovat a opravovat vícebitové chyby. To je doplněk k ECC on-die, kterým jsou vybaveny všechny komponenty DDR5 DRAM a který provádí detekci a opravu jednobitových chyb, aby se zmírnilo zablokování systému a poškození dat.

Výkonní uživatelé mohou s paměťmi Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM automaticky vytěžit ze svého systému maximum, nebo si vybrat jeden z integrovaných profilů pro optimální časování, rychlosti a napětí. K dispozici v jednomodulových kapacitách až 32 GB, sadách po 4 až 128 GB a sadách po 8 až 256 GB.

  • Přetaktování s ECC
  • Zvýšená účinnost
  • Certifikace Intel® XMP 3.0
  • Certifikace AMD EXPO™
  • Plug N Play (automatické přetaktování na nejvyšší uvedenou rychlost, pro nastavení správného profilu je třeba navštívit BIOS)
-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Modelová řada Kingston FURY Renegade Pro
Systém Desktop
Typ paměti DDR5
Počet modulů v balení 8x16GB
RGB podsvícení Ne
Chlazení Pasivní
Barva chladiče Černá
Výkon a kapacita
Kapacita paměti 128GB
Frekvence (MHz) 5600
Podpora korekce chyb Registered ECC
CAS latency CL28
Intel XMP Ano
AMD EXPO Ano